10 sławnych tatusiów, którzy stracili głowę dla swoich dzieci

0
437

Justin Timberlake z synem Silasem

Niedawno,żona popularnego wokalisty Justina Timberlake’a Jessica Biel  podarowała mu najcenniejszy prezent w życiu – pierworodnego syna Silasa. Tak piosenkarz dzielił się wrażeniami o ojcostwie – „ Jest to najbardziej szalone, zadziwiające, wspaniałe i nieprawdopodobne, co mi się kiedykolwiek przydarzyło.”

David Beckham z córką Harper

Zawodowy piłkarz, gwiazda reklam i prawdziwy modniś David Beckham zawsze był wzorowym ojcem. Trzech synów – Brooklyn, Romeo i Cruz już podrosło i upragniona córeczka Harper stała się prawdziwą pociechą dla rodziców. „ Gdyby to ode mnie zależało, zamknąłbym ją na szczycie najwyższej wieży, a wszystkich wspaniałych książąt osobiście przesłuchiwałbym przy wejściu.”

Orlando Bloom z synem Flynnem

Nie zważając na rozstanie z modelką Mirandą Kerr, aktor Orlando Bloom zachował z nią przyjacielskie stosunki i dużo czasu spędza z synem. Oj, coś nam się wydaje, że ten malec skradnie nie jedno kobiece serce.

Gerard Piqué z synami Milanem i Sashą

Obrońca klubu piłkarskiego „Barcelona” wybrał na małżonkę piękną wokalistkę Shakirę, która obdarzyła go dwójką wspaniałych synów. Wydaje się, że rodzina na poważnie do wychowania rodzinnej drużyny piłkarskiej: już teraz wychodzą chłopcy po meczach na murawę, oczywiście w koszulkach klubowych drużyny tatusia.

Brad Pitt z córką Shiloh

Wielodzietny ojciec Brad Pitt stara się zawsze spędzać z dziećmi (mają ich sześcioro) jak najwięcej czasu. Przygotowuje śniadania, zawozi do szkoły i na zajęcia dodatkowe, razem podróżują po świecie. Aktor zawsze przyznawał, że dzieci są najważniejsze w jego życiu.

Matthew McConaughey z synem Levi

Pomimo ciągłego braku czasu i dynamicznego rozwoju kariery od lekkomyślnych komedii romantycznych do dramatu i „Oskara”, Matthew McConaughey nigdy nie zaniedbuje swoją rodzinę: żonę Camilę Aloes i trójkę ich dzieci. Sam odprowadza dzieci do przedszkola, odpoczywa z nimi nad brzegiem oceanu i wyprowadza w świat. Z roku na rok rośnie poziom zachwytu sławnym ojcem.

Jim Carrey z córką Jane

Utalentowany aktor Jim Carry zawsze starał się być dobrym ojcem dla swojej jedynej córki, nie zważając na to, że związek z jej matką nie powiódł się. Minęło wiele lat od momentu zrobienia tego zdjęcia w 1991 r. a Jim nadal bardzo często pojawia się na premierach swoich filmów z córką przy boku.

Bruce Willis z córką Mabel Willis

Wiek dla człowieka ze „Szklanej pułapki“ nie jest przeszkodą. Jego piąte dziecko, najmłodsza córka pojawiła się na świecie, gdy ten miał 59 lat. Trzy dorosłe córki Bruce ma z Demi Moore, a dwoje młodszych pojawiło się w małżeństwie z Emmą Heming.

Chris Hemsworth z córką India Rose

Gwiazda Maryel Studios Chris w domu zamienia się w kochającego i czułego ojca dużej rodziny. Aktor wyznaje, że „ najważniejsze, co zrozumiałem po pojawieniu się dzieci jest to, czym tak naprawdę jest miłość.”

Cam Gigandet z córką Everleigh Rae

Amerykański aktor Cam Gigandet zdążył nie tylko zagrać rolę w znanym wszystkim „Zmierzchu”, ale też wcielić się w rolę ojca i głowę kochającej się rodziny. Sądząc po zabawnych zdjęciach jego pociech talent odziedziczyły po ojcu i śmiało mogą podążać jego śladem.

 

Zdjęcie na prewiev:  pinterest , popsugar

źródło: adme.ru

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.