Zadziwiający wiek dziewięciu sławnych osób

0
381

 

Te dziewięć gwiazd wyglądają młodziej niż myślicie. Ktoś miał szczęście do genów, a ktoś do chirurgów plastycznych. To bez znaczenia, bo rezultat jest taki: mamy wrażenie, że czas nie na ma nich wpływu. Nasza redakcja zielenieje z zazdrości. Ale tylko trochę.

Gwen Stefani

Amerykańska blond piękność i wokalistka grupy No Doubt, ma uwaga – 46 lat. My też w to nie wierzymy.

Salma Hayek

Jeśli byliście w szoku od wieku Gwen Stefani, lepiej usiądźcie, bo pani Hayek ma 50 lat. I jest ciągle cholernie ładna.

Alyson Hannigan

W Alyson zakochaliśmy się po raz pierwszy w latach 90-tych, gdy zobaczyliśmy ją w Buffy – postrach wampirów. Następnie w „ Jak poznałem waszą matkę”. Dobrze, nie będziemy przeciągać, ogólnie to ona ma 42 lata.

Jennifer Aniston

Zdaje się, że Jennifer zawarła jakiś pakt z diabłem. Aktorka wcale się nie zmienia. Nawet fryzura jest ciągle taka sama, jak w pierwszym odcinku „ Przyjaciół”. Ale czasu nie oszukasz – teraz ma 47 lat.

Jim Parsons

Z pewnością, zgodzicie się ze mną, że aktor wcielony w rolę legendarnego doktora Sheldona Coopera wygląda na 27 lat, no, dobrze na 30. W rzeczywistości ma 43 lata. Takie buty…

Elijah Wood

Miły hobbit Frodo Baggins z Sire ma ni mniej, ni więcej, a 35 lat. Jeśli nam nie wierzycie, możecie to wygoogllować.

Halle Berry

Przepiękna Hally Berry nigdy nie smuci się i ma 50 lat. Ach, też chcę takie geny!

Rachel McAdams

Kanadyjska aktorka zrobiła wrażenia na widzach swoją grą w filmie „Pamiętnik”. Wtedy miała zaledwie 25 lat, a teraz ma 37 i nadal jest czarująca i utalentowana.

Keanu Reeves

Najbardziej skryty i dobry aktor na świecie ma 52 lata. Tak, wydaje się mi się, że ostatnie 20 lat przespałam, bo jego półwieku jest najbardziej zaskakujące.

Źródło: adme.ru

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.