12 braci i sióstr gwiazd, o których nic nie wiedzieliśmy

0
366

Rzadko piszą o nich w gazetach, a ich twarze nie zdążyły stać się sławne i wszystkim się znudzić. Chociaż w ich wyglądzie jest coś, jednak znajomego i bardzo przypominają nam kogoś… Zgadza się, swoich sławnych krewnych.

Zebraliśmy dla was 12 braci i sióstr gwiazd, którzy nie są aż tak popularni, ale jednak nie mniej fajni.

 Doug Pitt, brat Brada Pitta

Doug Pitt w odróżnieniu od swojego brata Brada nie został aktorem, za to w Ameryce jest on wpływowym biznesmenem, filantropem i założycielem kilku fundacji charytatywnych.

Antonia Kidman, siostra Nicole Kidman

Niebywale pociągająca, tak jak i jej sławna siostra Nicole Antonia Kidman jest utalentowaną australijską dziennikarką i telewizyjną prezenterką

James Haven, brat Angeliny Jolie

James Haven jest synem aktora Jonathan’a Voight’a I starszym bratem Angeliny Jolie, któremu w dużej części zawdzięcza ona swoją karierę. Swoje pierwsze role zagrała, właśnie w studenckich krótkometrażówkach, które nagrywał James, będąc uczniem Szkoły filmowej.

Alex Watson, brat Emmy Watson

Młodszy brat Emmy Watson Alex jest dosłownie męską wersją aktorki. Chłopak pojawiał się w epizodzie w jednej z serii Harry’ego Pottera. Jednakże jego kariera aktora nie powiodła się, za to kariera modela jest zachwycająca.

Hunter Johansson, brat Scarlett Johansson

Hollywoodzka aktorka Scarlett Johansson ma brata bliźniaka Hunter’a. Aktora urodziła się z bratem w odstępnie zaledwie kilku minut. Hunter i Scarlett jeszcze w dzieciństwa razem zaczynali karierę filmową, jednak później Hunter zarzucił filmy i zaczął udzielać się w polityce. Obecnie jest zatrudniony w zespole prezydenta USA Baraka Obamy.

Lee Anne Devette, siostra Toma Kruza

Lee Anne jest straszą siostrą Toma Kruza. Zajmuje się publicystyką, przez jakiś czas była również rzecznikiem prasowym swojego brata.

Monica Cruz, siostra Penelope Cruz

Młodsza siostra Penelopy Monica Cruz nie ustępuje siostrze w popularności w ojczyźnie, w Hiszpanii, ale i na całym świecie. Oprócz kariery aktorskiej Monica rozwija się, jako tancerka i projektantka ubrań.

Natasha Law, siostra Jude Law

Starsza siostra Jude’a Law Natasha jest znanym grafikiem oraz angielska malarką.

Lizzy i Victoria Pattinson, siostry Reberta Pattinsona

Dziewczyny są starszymi siostrami aktora Roberta Pattinsona. Lizzy jest piosenkarką, brała udział w „X-factor” i nawet napisała kilka ścieżek dźwiękowych do filmu „Zmierzch”. Victoria zaś jest kobietą sukcesu w biznesie.

Michael Kutcher, brat Ashton’a Kutcher’a

Michael i Ashton są dwojaczkami. We wczesnym dzieciństwie Michael miał ciężką operację przeszczepu serca i rósł raczej jako ciche dziecko. Dziś pracuje w jednej z firm, zajmujących się zbiórką pieniędzy dla chorych na mózgowe porażenie dziecięce.

Lynda Lopez, siostra Jennifer Lopez

Siostra Jennifer Lopez jest stosunkowo popularna w USA. Lynda znana pod pseudonimem Ly-Lo, jest utalentowaną dziennikarką telewizyjną. W 2001 r. otrzymała nagrodę Emmy.

Jonathan Firth, brat Colina Firth’a

Jonathan gra w teatrze, udziela się w radiu, gra w dramatach telewizyjnych oraz wszelako popularyzuje sztukę aktorską.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

Źródło: www.adme.ru

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.