Podobni? Spójrzcie, co udało nam się dla was zdobyć!

0
171

Jeśli się zastanowić, to urodzić się w sławnej rodzinie wcale nie jest tak fajnie. Po pierwsze, od początku znane już są kulisy show biznesu. Po drugie, wszystkie błędy młodości natychmiast stają się majątkiem całego społeczeństwa. Ktoś mądrze wykorzystuje imię rodziców, a ktoś nie.

Frances Bean Cobain, córka Kurta Cobain’a

Jedyna córka muzyków rokowych Courtney Love i Kurta Cobain’a odziedziczyła po rodzicach najbardziej charakterystyczne ich cechy tj., piękno, talent i dryg do samodestrukcji. Będąc jeszcze nastolatką nabrała zamiłowania do alkoholu, narkotyków i złego towarzystwa. Potem, co prawda trochę się opanowała. Obecnie próbuje swoich sił jako malarka i czasem występuje z grupami rockowymi.

Sean Lennon i Dhani Harrison, Synowie Johna Lenona I George Harrisona

Jedyny syn Johna Lenona i Yoko Ono Sean Lenon otrzymał wykształcenie w Szwajcarii i stał się znany w świecie nie jako muzyk, ale jako epatująca postać. W młodości publicznie nazwał swojego ojca „ pożądliwą świnią, która zrujnowała życie jego matce”. Dziś lowelas-okularnik próbuje być jednocześnie aktorem i muzykiem.

Dree Hemingway, prawnuczka pisarza Ernesta Hemingway’a.

Amerykańska top modelka i aktorka Dree Hemingway znana jest nie tylko dzięki swojej współpracy z luksusowymi domami mody, ale i dzięki korzeniom. Jej matką jest Mariel Hemingway, a pradziadkiem – Ernest Hemingway.

Patrick Schwarzenegger, syn Arnolda Schwarzenegger

Talent wielozadaniowca na pewno odziedziczył po ojcu. Z polityką czy kulturystyką jeszcze się nie związał, ale mięśnie brzucha na wszelki wypadek napakował. Zdążył już wypuścić w świat swoją linię odzieżową, rozpoczął karierę filmową i tabloidową za sprawa romansu z Miley Cyrus. Gazety były zachwycone, jego mama była przeciw jego relacjom z Miley, a tata – za.

Zoë Kravitz, córka Lennego Kravitza

Zoë wyrosła jako wzorowa córka. Można ją zobaczyć zarówno w wysokobudżetowych filmach akcji tj., „X-Men: Pierwsza klasa” czy „Niezgodna”, jak i w skromnych niezależnych filmach. W wolnym czasie śpiewa w zespole Lolawolf, pracuje jako modelka i projektantka biżuterii.

Scott Eastwood, syn Clinta Eastwooda

Syn Clinta Eastwooda i stewardessy Jacelyn Reeves dorastał na Hawajach, a w filmach występował jako Scott Reeves, wkrótce jednak zrozumiał, że ukryć podobieństwo do ojca nie uda się. Gra zarówno w dobrych filmach np., „Furia” i „Gran Torino”, jak i w zupełnych gniotach jak np., „Piła mechaniczna 3D”. Mieszka w San Diego i lubi cytować główne przesłanie swojego ojca: „ Bądź skromny, pracuj gorliwie i pozostań mężczyzną.”

Grace i Lousa Gummer, córki Meryl Streep

Najmłodsza córka Meryl Streep, 25-cio letnia Lousa jest modelką, a dwie starsze córki poszły w ślady mamy i zostały aktorkami i przy jej boku zaczynały swoją karierę na planie filmowym. Grace zagrała rolę pielęgniarki z tatuażem na całej twarzy w czwartym sezonie „American Horror Story”, a Mamie ma na swoim koncie główna rolę w serialu, który co prawda ze względów na niską oglądalność, zdjęto z ekranów po pierwszym sezonie. Zagrała też Sonię w „Wujaszku Wani” w nowojorskim teatrze.

Sasha Spielberg, córka Stevena Spielberga

Córka reżysera bardzo dużo gra w filmach, a razem z bratem Theo ( został adoptowany przez Spielbergów) założyli duet muzyczny w gatunku Indie rock i folk „Wardell.”

Dylan Brosnan, syn Pierce’a Brosnana

Na syna byłego agenta 007 zwrócono uwagę, kiedy został twarzą kampanii reklamowej Saint Laurent Men’s Permanent Collection. Dylan gra na gitarze i często występuje w barach Los Angeles generalnie zaś, marzy o karierze politycznej. Być może, znajomości szpiegowskie ojca pomogą mu w tym.

Dakota Johnson, córka Melanie Griffith i Dona Johnsona

Gdy twoi rodzice są seks-symbolami lat 80-tych i 90-tych, trzeba od wczesnych lat uczyć się być sexy. Tym bardziej, jeśli zagrasz główną rolę w ekranizacji najgłośniejszej sekspowieści obecnego pokolenia. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że po „Pięćdziesiąt twarzy Greya” Dakocie uda się kontynuować karierę modelki, o której marzyła już w szkolnym wieku.

 Lourdes Maria Ciccone Leon, córka Madonny

Córka Madonny skupiła się na modzie. W 2010 r. razem z matką stworzyły własną markę odzieżową dla nastolatek nazwaną na cześć jednego z najbardziej znanych hitów Madonny – Materiał Girl. Równolegle Lourdes prowadzi blog, w którym opowiada o swoich modowych preferencjach i dzieli się cytatami z piosenek Beyoncé.

Chester Hanks, syn Toma Hanksa

Najstarszym syn Toma Colin już dawno został samodzielną gwiazdą, a kariera Chestera tylko się rozpoczęła. Rozpoczęła się nie zupełnie gładko: niedawno młody raper leczył się z nałogu kokainowego. Jednak jest już wszystko dobrze i teraz śpiewa zmysłowe r&b-pop pod pseudonimem Chet Haze, a w 2015 roku pojawił się w filmie „Fantastyczna Czwórka”.

Jane Carrey, córka Jima Carrey

Jedyna córka Jima Carrey poważnie zajmuje się muzyką, sama wychowuje syna, pisze wiersze i teksty piosenek i generalnie wyrosła na dostojną córką swojego ojca.

Zdjęcie na prewiev  www.rexfeatures
Źródło  interviewrussia.ru

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.