9 nieprzyzwoicie kosztownych rzeczy, które są dowodem, że nie zabronisz pięknie żyć

0
643

Niektóre rzeczy nie tylko oszałamiająco piękne czy oryginalne, cena jest również oszałamiająca. Poniższa lista zawiera 9 nieprzyzwoicie drogich rzeczy z życia codziennego, które warto zobaczyć.

Brylantowy smoczek

Najdrożdzy smoczek na świecie zrobiony z silikonu, a rączka z białego złota  inkrustowana w  280 brylantów. Kosztuje taka zabawka 17 tys. dolarów.

Złoty iPhone z brylantem

To nie tylko iPhone 6, a VIP-smartphone, pokryty złotem albo platyną  i inkrustowany w brylant. Cena takiego telefonu 48 mln.dolarów. Wszelkie komentarze raczej zbędne.

Łóżko  ozdobione złotem i kosztownym kamieniem

To niesamowicie bogate łóżko, które zaprojektował Stuart Hughes kosztuje 6,3 mln. dolarów. Karkas zrobiony z najlepszych gatunków drewna jesiona, kasztanu i wiśni. Ozdobiona taka boskość 107 kilogramami złota 24-karatowego, a także diamentami , brylantami i szafirami. Śpiąc w takim łóżku na pewno  czujesz się królem.

Prezerwatywa Louis Vuitton

Kosztuje taka rozkosz 68 dolarów. Dziś to najdroższa na świecie prezerwatywa. I najwazniejsze produkuje ją nie znany brand, lecz jeden przedsiębiorczy projektant – gruzin Irakli Kizirija.

Złoty rower

Rower w całości pokryty  24-karatowym złotem kosztuje tylko 400 tys.dolarów. W nawiasie mówiąc, siodełko obciągnięte miękką zamszą, a sam rower ozdobiony brylantami. Zostawiać taką rzecz na podwórku – niezbyt dobry pomysł, nawet jeśli masz mocne zamki na furtce.

Parasol ze skóry krokodyla

Najdroższy na świecie parasol ze skóry krokodyla kosztuje 5 tys.dolarów. Produkuje takie piękno młody modny brand Billionaire Couture, założony przez włoskiego milionera Flavio Briattore i projektanta Angelo Galasso.

Walizka z elektrycznymi  kołami

Taka sympatyczna walizka kosztuje 20 tys.dolarow. Zrobiona z różnego egzatycznego materiału: koński włos, czarne drewno, magnez, glin, tytanu, włókno węglowe, tkanina żaglowa i różne rodzaje skóry. Ponadto w kółka  instalowane silniki elekryczne, żeby je włączyć trzeba pochylić walizkę i pociągnąć za rączkę – bagaż pojedzie w tym kierunku, w którym pochylona rączka.

Złote sznurówki

Zestaw złotych sznurówek firmy Mr Kennedy można kupić za 19 tys.dolarów. W tym jest koszt elitarnej dostawy: personalny kurier dostarcza sznurowki  bezpośrednio do klienta.

Bonus: niebieskie  pielmieni

Najdroższe pielmieni można spróbować w restauracji  Golden Gates w Nowym Jorku. Oprócz zwykłych składników do nich dodają gruczoł głębokowodnej świetlikowatej ryby, dzięki któremu pielmieni mają niebiesko-zielony kolor. Mawiają, iż  takie danie – niebo w buzi , właśnie za to klienci restauracji wydają 2400 dolarów za 8 sztuk, a za 16  zapłacimy aż 4400 .

Źródło adme

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.