Co mówi kształt brwi o charakterze człowieka

0
931

Brwi – oprawa naszej twarzy. Właśnie dlatego  może ona świadczyć o tym jak traktujemy siebie i swoje życie.  Co mówi o człowieku jego kształt brwi?

Zwykły kształt

Niezbyt grube i niezbyt cienkie. Nie wysokie, ale i nie niskie. Jesteś wyluzowany, nie lubisz komplikować to, czego można nie komplikować i unikasz dramatów życiowych. Z Tobą zawsze można się dogadać , jesteś miły w rozwie.

Proste brwi

Zgięcia prawie nie widać. Jesteś dość prostolinijny , mówisz to, co masz na myśli. Nie boisz się mówić prawdę. To wcale nie znaczy, że jesteś obojętny i nie zwracasz uwagi na uczucia innych, jednak nigdy nie będziesz komuś dogadzać.

Bardzo zgięte

Bardzo lubisz dramatyzować i rozpaczać. Masz skłonność do teatralizacji i udawania, lubić grac pod publikę, zwracać na siebie uwagę i otrzymywać owacje. Innymi słowy – jesteś aktorem z powołania.

Brwi rosnące w różne strony

Brwi rosnące w różne strony wyglądają trochę surowo, przynajmniej taka jest pierwsza myśl. Dlatego pierwsze wrażenie, które robisz na ludzi dość poważne i nawet trochę straszne. Ludzie widzą w Tobie poważnego , konkretnego człowieka.

Krótkie brwi

Jesteś bardzo dokładny i zwracasz uwagę na szczegóły. Zawsze dążysz do swojego celu zarówno w pracy ,jak i w życiu osobistym. Jesteś idealnym pracownikiem , chociaż nadmierna uwaga do szczegółów czasami nie pozwala widzieć sytuację w całości!

Szerokie brwi

Szerokie brwi mówią o tym, że chcesz, żeby i Twój wygląd i życie ogółem było takie jak tego chciała „natura”. Masz swobodny duch i nie za bardzo przejmujesz się czyimś zdaniem. Właśnie takie podejście do życia sprawia, że czujesz się w pełni szczęśliwy.

Zrośnięte brwi

Ludzie ze zrośniętymi brwiami też raczej płyną z prądem. Jednak takie brwi – oznaka indywidualności i wybitnej osobowości. Nie obchodzi Cię zdanie innych ludzi. Jesteś  niesamowicie unikalny, inteligentny , kreatywny , masz rozwiniętą wyobraźnię.

Cienkie brwi

Oznaka kobiecości i subtelności. Tak czy owak, zawsze udajesz niewinność. Jak Ci się coś nie podoba, to obrażasz . Starasz się jednak za wszelką cenę unikać konfliktów. Tak naprawdę – jesteś bardzo dobrym człowiekiem.

Duża odległość między brwiami

Duża odległość między brwiami świadczy o tym, że jesteś niespokojnym i ciągle martwiącym się o coś człowiekiem.  Często rozpaczasz i  się denerwujesz . Jednak takie zachowanie spowodowane tym, iż nie jesteś obojętnym człowiekiem.

Cienkie zgięte brwi

Zgięte i cienkie brwi mówią o tym, że masz surowy charakter i wysoki poziom samokontroli.  Takie brwi mają ludzie z cechami lidera oraz silni duchowo i emocjonalnie. Zarówno w karierze , jak i w życiu osobistym  są bezwzględni i wolą dominować.

Źródło marketium

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.