Zobaczcie, jak zmieniły się supermodelki lat 90-tych

0
637

W latach dziewięćdziesiątych królowały na wybiegach, nieustannie błyszcząc na okładkach magazynów, podpisywały niewyobrażalne wysokie kontrakty, z ich powodu mężczyźni na całym świecie tracili głowy.
Sprawdziliśmy jak przez te lata zmieniły się modelki, które podbiły modowy świat pod koniec ХХ wieku.

Naomi Campbell

30 lat temu jak i obecnie Naomi prowadzi aktywne życie zawodowe. Występuje w rozbieranych sesjach zdjęciowych i bierze udział w pokazach.

Kate Moss

Najbardziej utytułowana modelka na świecie. Przez 27 lat kariery twarz Moss była na tysiącach okładek, a jej nogi chodziły po głównych światowych wybiegach.

Laetitia Casta

W 18 lat została wiodącą modelką Victoria’s Secret. Teraz Laetitia jest mamą kilku dzieci . W ostatnich latach aktywnie gra w filmach.

Tyra Banks

Modelka, aktorka, piosenkarka, producentka i prezenterka telewizyjna w swoim czasie była pierwszą czarnoskórą dziewczyną na okładce magazynu GQ i pierwszą afroamerykanką w katalogu Victoria’s Secret.

Linda Evangelista

To ona kiedyś powiedziała: “Za mniej niż 10 000 dolarów to ja nawet nie wstaję z łóżka”. Ona była pierwszą modelką w historii, która otrzymywała bardzo wysokie wynagrodzenia za samą obecność w wydarzeniu.

Elle Macpherson

W wieku  49 lat Macpherson wyszła za mąż za miliardera Jeffrey Soffera. Dzisiaj produkuje  suplementy i aktywnie uprawia sport.

Christy Turlington


W dzień swojego 45-lecia Christy podpisała nowy kontrakt z firmą kosmetyczną i oznajmiła, że to tylko początek nowego etapu w jej karierze.

Helena Christensen

W 17 lat  Helena została królową piękności rodzimej Danii. Po długiej karierze na wybiegu Christensen nie porzuciła fashion-industry, co więcej przeniosła się na drugą stronę kamery zostając fotografem.

Amber Valletta

W wieku 15 lat piękność samodzielnie wyruszyła z Ameryki do Mediolanu, gdzie rozpoczęła karierę modelki, a na początku lat dwutysięcznych Amber z powodzeniem zadebiutowała jako aktorka.

Nadja Auermann

Platynowa blondynka z nieskończenie długimi nogami (te nogi trafiły do Księgi Guinnessa jako najdłuższe na świecie wśród kobiet modelek) była na wszystkich możliwych pokazach i okładkach czasopism.

Eva Herzigova

W 2013 roku 39-letnia modelka z Czech będąc w ciąży wzięła udział w reklamie butów, а po czterech tygodniach od urodzenia swojego trzeciego dziecka pojawiła się na plaży w kuszącym bikini.

Cindy Crawford


Cindy nie rozstała się z  modowym światem. Wzięła udział w stworzeniu linii kosmetyków Meaningful Beauty i została jej twarzą, a mając 48 lat rozebrała się dla męskiego magazynu.

Claudia Schiffer

Mając 46 lat ta super blondynka nadal współpracuje z  L`Oreal, Chanel i Dolce & Gabanna. Na dodatek tego wszystkiego Schiffer stworzyła własną linie produktów do pielęgnacji włosów.

Źródło adme

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.