Zabawki zrobione na podstawie rysunków dzieci

0
315

Vendey Cao z Vancouver na podstawie dziecięcych rysunków  robi miękkie zabawki.

Wszystko zaczęło się od poszukiwania ulubionej zabawki dla swojego 4-letniego synka. Vendey chciała kupić dla swojego dziecka coś osobliwego, bardzo prywatnego, miękkiego, dobrego i takiego, co on zapamiętałby na całe życie. Zabawkę, którą mógłaby przekazać swoim dzieciom. Zamiast tego , żeby latać po sklepach Vendey zaczęła przeglądać rysunki synka, które ją zainspirowały.

Na jednej zawabce wszystko się nie skończyło i w 2007 roku Vendey założyła firmę „Child’s Own Studio” , która zajęła się szyciem zabawek na podstawie rysunków dzieci. Od tego czasy Vendey zrobiła kilka setek miękkich zabawej wykorzystując indywidualne rysunki dzieci w każdym wieku, nie przestając podziwiać ich wyobraźnię i zdolności artystyczne.

 

 

Rodzice wysyłają  do niej rysunek pocztą, a ona szyję na jego podstawie zabawkę. Na moment obecny Vendey ma tak dużo zamówień, że musi na jakiś czaś wstrzymać się z przyjmowaniem kolejnych i poleca rodzicom zwrócić się do   licznych  naśladowców tej nieprzeciętnej sprawy, które już są w USA, Europie i Brazylii.

                 

Źródło adme

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.