Oszałamiające ladies przed i po sterydach

0
771

Straszne skutki stosowania sterydów przez kobiety. Dużo z nich dosłownie stają się mężczyznami. Męskie twarze, zgrubiałe głosy, wtórne cechy płciowe i porządna masa mięśniowa. Otóż, w jaki sposób lady zmienia się w napakowanego faceta?

Candice Armstrong przed  i po steroidach

Candice przez dłuższy czas pracowała jako kelnerka w Londynie. Później zaczęła ćwiczyć na siłowni. Każdy dzień trzy godziny spędzała na wytrzymałościowym treningu. Po dwóch latach Candice jednak nie była zadowolona rezultatem i zaczęła stosować sterydy.

Denis Rutkowski

Denis Rutkowski miała 2 miejsce w konkursie Miss Olimpia 1993 i skończyła karierę sportową. Denis przyznaje się do tego, że siedzi na sterydach. Właśnie one pomogły jej osiągnąć takie niesamowite rezultaty i szokująco zmienić się w przyszłości.

Andreas Krieger ( wcześniej Heidi Krieger)

Obecnie Andreas jest właścicielem małego sklepiku. Do 1997 roku Heidi była kobietą. Później zmieniła płeć i imię, ale zmiana w mężczyznę  zaczęła się po aktywnym stosowaniu sterydów. Heidi była członkiem damskiej drużyny lekkoatletycznej NRD.

Alina Popa

Alina Popa urodziła się 12 października 1978 w małym rumuńskim miasteczku. Jeszcze w dzieciństwie Alina lubiła ćwiczenia wytrzymałościowe. Później zainteresowała się bodybuildingiem. W młodym wieku Alina uprawiała lekką atletykę i aerobik.  Dziś kobieta mieszka w USA.

Monica Mollica: przed i po

Zawodniczka ze Szwecji zarabia trenując młodzież, sprzedaje bio dodatki , metody treningów i sposoby odżywiania.

Mimi D’Attomo

Mimi ma wyrzeźbione ciało dzięki licznym treningom i oczywiście sterydom. Warto zaznaczyć, że na moment obecny  nie stosuje sterydów i  w ciągu ponad 3 lat walczyła z depresją oraz zaburzeniami psychicznymi.

Brigita Brezovac

Na tym zdjęciu zawodniczka ze Słowenii. Brigita przestała uprawiać bodybuilding, ale zainteresowała się fitnessem.

Inne przykłady „ pięknych” transformacji

Transformacja Natalii Ogryzko

Natalia Truhina 

Źródło fishki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.