Jak wyglądają potomkowie 10 kultowych postaci XX wieku

0
1033

W mediach już wiele razy pojawiały się informacje o tym, jak wyglądają i czym się zajmują dorośli dzieci gwiazd. Postanowiliśmy jednak zbadać temat troszeczkę głębiej i dowiedzieć się , jakich potomków zostawili po sobie kultowe postacie ubiegłego wieku. Jak okazało się , wnuki wcale nie zawiodły swoich znanych dziadków. Damy jednak szansę państwu na własne zdanie .

Rose i Tatiana Scholossberg

( wnuczki Jone’a i Jaqueline Kennedy)

Rose – starsza wnuczka państwa Kennedy, która ma wiele wspólnego ze swoją legendarną babcią Jacqueline. Dziewczyna ukończyła Harvard, interesuje się kinem i niedawno zadebiutowała w serialu komediowym. Jej siostra Tatiana ukończyła Yale University i pracowała jako dziennikarz. Siostry mają młodszego brata Jone’a, który ukończył studia na Wydziale Historii i podejmuje pierwsze kroki w swojej karierze politycznej.

Emma Ferrer

(Wnuczka Audrey Hepburn i Mela Ferrera)

Emma jest córką Seana, najstarszego syna aktorki. Dziewczyna dobrze rysuje od dzieciństwa i studiuję w Akademii Sztuk Pięknych we Florencji, a jeszcze, jak jej babcia, współpracuję z UNICEF. Oczywiście, harcerze mody nie są pozostawiają bez nadzoru wnuczkę jednej z wielkich aktorek ubiegłego wieku-kilka lat temu Emma podpisała kontrakt z agencją modelek i brała udział w kilku sesjach zdjęciowych.

Alyson Le Borges

(Wnuczką Alaina i Nathalie Delon)

Jednego dnia fotograf, nie wiedząc, kim jest dziewczyna, która stała przed nim powiedział: „Jeżeli Alain Delon byłby kobietą, to on wyglądałby dokładnie jak ty.” Alyson naprawdę odziedziczyła urodę i urok jego dziadka, ale ona nie występuję w filmach, lecz wybrała karierę modelki. Jednak z tak fantastycznym wyglądem nie ma w tym nic dziwnego – taką modelkę chcielibyśmy widzieć jeszcze i jeszcze.

Levi Dylan

(Wnuk Boba i Sary Dylan)

Ten uroczy młody człowiek, jak wielu innych potomków celebrytów nie opuszcza kontrakty z agencjami modelek i próbuje swoich sił w świecie mody. Jak mówi Levy, muzyka zajmuje również ważne miejsce w jego sercu — facet gra na gitarze i pisze piosenki dla siebie i swoich przyjaciół, ale podbijać muzyczny Olimp, jeszcze się nie zbiera.

Anna Share

(Wnuczka Brigitte Bardot I Jacques Charrier)

W obrazie jednej z wnuczek Brigitte Bardot można łatwo znaleźć te same rysy co i jej babcia – minimum niepowtarzalny typowo francuski szarm. Anne rozpoczęła swoją karierę w 1999 roku w teatrze, i z czasem zaczęła otrzymywać coraz bardziej interesujące propozycje dla filmu i telewizji, i do tej pory z powodzeniem grał różne role.

Diana Picasso

(Wnuczka Pabla Picassa)

W dużej rodzinie Picasso znalazła się co najmniej jedna osoba, która jest w jakiś sposób związała swoje życie ze sztuką — to Diana, wnuczka artysty. Studiowała prawo i historię sztuki, pracowała w domu aukcyjnym „Sotheby”, działając w charakterze eksperta. Teraz Diana pracuje na wystawach czołowych muzeów świata i jest członkiem organizacji artystycznych. Dziadek na pewno byłby dumny z wnuczki!

Sela, Skip i Nico Marley

(Wnuki Boba Marleya)

Bob Marley pozostawił wiele potomstwa — muzyk miał 11 dzieci od siedmiu różnych kobiet. Trochę „zagwiazdorzyć” mieli możliwość co najmniej troje wnucząt: Sela związała swoje życie ze światem modelek, Skip jest słynny ze wspólnej piosenki z Kety Perri, a Nico zawodowo gra w piłkę nożną i niedawno podpisał kontrakt ze słynnym klubem

Riley Keough

(Wnuczka Elvisa Presleya i Priscilly)

Riley jest córką z pierwszego małżeństwa Lisa-Marie Presley, jedynej córki Elvisa. Dziewczyna poświęciła się dla kina: najbardziej znana z roli w filmie „Mad Max” (gdzie poznała swojego przyszłego męża) i udało się jej nawet dostać nominację do „Złotego Globu” za rolę w serialu „Dziewczyna na wezwanie”.

Źródło: adme

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.