16 faktów o małych penisach, które sprawią, że stereotypy dotyczące rozmiarów staną się mitem

0
973

Natura nie zawsze jest jednak tak szczodra jakby pragnęli tego panowie. Zastanówmy się teraz, czy rozmiar rzeczywiście ma znaczenie? Wyobrażasz sobie, że pójdziesz do łóżka z facetem, którego męskość jest bardzo okazała i będzie wspaniale, ale zamiast tego kończysz sfrustrowana z posiniaczoną macicą, bo zwyczajnie jest zbyt duży.

Odpowiadając na poprzednie pytanie, tak, rozmiar ma ogromne znaczenie. Większość kobiet preferuje panów z większymi penisami, ale hej, nie umniejszajmy roli tych mnie pokaźnych! Okazuje się, że seks z facetem, który ma małego penisa może dostarczyć tyle samo wrażeń, a być może nawet więcej!

Stajesz się ekspertem w zaspokajaniu partnera oralnie

Skoro nie musisz otwierać buzi niczym paszcza pytona, wszystko staje się znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze, zarówno dla ciebie jak i twojego partnera.

Mały penis raczej nie będzie źródłem bólu

Szczególnie dla kobiet, które nie mają rozbujanego życia seksualnego. Seks będzie znacznie mniej traumatyczny i dużo przyjemniejszy. Seks to nie tylko doznania fizyczne, ale także i psychiczne. Coś co sprawia ból, raczej nie kojarzy się z przyjemnością. W tym przypadku raczej nie trzeba martwić się o ból!

Panowie z małymi penisami są znaczniej bardziej „chętni”

Facetów z ogromnymi penisami kosztuje to sporo wysiłku, więc często im się wydaje, że wystarczy „włożyć”, pchnąć dwa razy i po sprawie. Panowie z mniejszymi penisami są bardziej skłonni do używania rąk, języka czy innych sztuczek, które rozpalą cię do granic możliwości. Brzmi znacznie lepiej, prawda?

Mężczyźni z małym penisem są bardziej skłonni do zaspokajania partnerki

Zadowolenie podczas stosunku nie dotyczy wielkości. W rzeczywistości jedynie 20% kobiet osiąga orgazm podczas penetracji. Poza tym rozmiar nie jest wyznacznikiem przyjemności i pewności orgazmu. Nawet najmniejszy penis użyty umiejętnie jest w stanie rozpalić zmysły.

Większy nie znaczy lepszy

Jak wspominaliśmy, rozmiar ma niewiele wspólnego z orgazmem. Jeśli facet wie jak pieścić twoje ciało i jakie pozycje sprawiają najwięcej przyjemności, może okazać się partnerem idealny bez względu na wielkość. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy, niektóre pozycje są niemożliwe jeśli męskość partnera napawa cię strachem.

Wszystko to kwestia dopasowania

Mężczyźni mają różne rozmiary penisów, więc logiczne jest to, że kobiety mają różne rozmiary pochwy. Dla pań o małych rozmiarach liczy się dopasowanie.

Facet to nie tylko penis

Wszechogarniająca obsesja dotycząca rozmiarów nie jednego pana wprowadziła w kompleksy. Nie ograniczajmy się do tak płytkich wymagań, bo oprócz seksu są jeszcze inne cechy, nie tylko te wyglądu. Wszystko jest kwestią preferencji i umiejętności. Mały penis nie oznacza złego seksu, więc przestańmy gloryfikować te dużych rozmiarów.

Perspektywa seksu analnego jest mniej przerażająca

Oczywiście kobiety mogą czerpać przyjemność z seksu analnego, a z mniejszym penisem perspektywa ta może wydawać się znacznie bardziej zachęcająca. Warto szukać dobrych stron z każdej strony.

Liczą się umiejętności

Panowie z dużymi penisami są tak przekonani o swoich nadludzkich umiejętnościach, że zazwyczaj wszystko na czym się skupiają to ich własny penis. Cóż chodzi o coś więcej, a panowie skromniej obdarzeni przez naturę doskonale to rozumieją i posiadają inne, bardzo przydatne umiejętności. Dzięki temu gra wstępna również może okazać się znacznie przyjemniejsza.

Im mniejszy, tym lepszy jeśli chodzi o zabawki

Zabawki mogą zwiększyć doświadczenia seksualne, a w tym przypadku, gdy chodzi o dwójkę ludzi i plastikowe gadżety, mniejszy znaczy lepszy.

Pamiętajmy o rozmiarze pochwy

Głębokość pochwy to średnio 10 centymetrów. Tak więc analogicznie, dłuższy penis niewiele zmieni w kwestii przyjemności.

Sposób użycia wszystko zmienia

W tej kwestii chyba nie trzeba wiele tłumaczyć. Bez względu na rozmiar, facet po prostu może okazać się beznadziejnym lub wspaniałym kochankiem. Zawsze o tym pamiętajmy!

Porzućmy stereotypy

Wbrew wszelkim wierzeniom i legendom, wiele kobiet preferuje mniejsze penisy, gdyż nie sprawiają bólu, a w rzeczywistości nie każda z pań ma obsesję na punkcie rozmiaru.

Mniejszy penis = więcej możliwości

Według statystyk, właściciele małych penisów są bardziej skłonni do próbowania nowych rzeczy, co z kolei otwiera znacznie więcej możliwości jeśli chodzi o przeżycia erotyczne.

Nawet mały penis odnajdzie drogę do punktu G

Pamiętamy, że seks to bardzo szerokie pojęcie. Warto więc poszerzyć swoją definicję seksu i nie trzymać się schematów.

Wszystko jest kwestią przyjemności

Seksuolog zaznacza, że mężczyznom z mniejszymi penisami łatwiej się skoncentrować także na potrzebach partnerki. Krótszy penis pozwala na zmianę kąta, wykorzystuje płytszą penetrację, co znacznie może poprawić przyjemność czerpaną ze stosunku.

Źródło 5minutdlazdrowia

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.