5 kobiecych cech fizycznych, które przyciągają mężczyzn

0
333

Badania przeprowadzone w 2015 roku przez Uniwersytet w Maladze w Hiszpanii wykazały, że kobiety szukające partnera skupiają się zarówno na cechach fizycznych jak i psychicznych, natomiast aż 80 % przebadanych mężczyzn stwierdziło, że dla nich najważniejszy jest wygląd fizyczny kobiety. Poznaj 6 cech fizycznych na które mężczyźni zwracają szczególną uwagę.

Talia i biodra

Około 15% przebadanych mężczyzn uważa, że zarówno talia jak i biodra są najważniejszą częścią jej ciała. Mężczyźni preferują kobiety z bardzo wąską talią i nieco szerszymi biodrami. Badania stwierdziły że najlepiej wyglądają kobiety, gdzie stosunek talii do bioder wynosi 7:10. Od wieków nic się nie zmieniło, mężczyźni zawsze preferowali kobiety z szerszymi biodrami, które są symbolem płodności.

Wysoki i czysty głos

W tych samych badaniach przeprowadzonych na Uniwersytecie w Maladze mężczyźni wyznali, że to co doprowadza ich do szaleństwa. to uwodzicielski kobiecy głos. Okazuje się, że mężczyźni preferują melodyjne, ciepło brzmiące głosy o nieco wyższym tonie niż normalny. Miły i przyjazny sposób mówienia oraz odpowiednia barwa głosu może uwieść każdego mężczyznę. Jeśli uważasz, że Twój głos jest niewłaściwy spróbuj poćwiczyć w domu, aby zmienić jego barwę.

Piękne i zadbane włosy

Dochodzimy do najbardziej cenionej przez mężczyzn kobiecej cechy fizycznej. Otóż badanie wykazało, że aż 75% respondentów umieściło ją na pierwszym miejscu. Chodzi oczywiście o piękne i zadbane kobiece włosy. Na największe powodzenie w miłości mogą liczyć kobiety o długich, lśniących włosach, które świadczą o płodności i dobrym zdrowiu.

Uśmiech

Piękny, kobiecy uśmiech jest nie do przecenienia. W tym przypadku wyniki badań są bardzo jasne: 8 na 10 mężczyzn wspomina, że kobiecy uśmiech jest kluczowy, jeśli chcą nawiązać kontakt z dziewczyną. Posiadanie białych i równych zębów będzie dodatkowym atutem. Uśmiechnięta kobieta z pięknymi, białymi zębami uwiedzie każdego mężczyznę.

Naturalność i brak makijażu

Mężczyźni nie przepadają za kobietami w mocnym, krzykliwym makijażu. Najbardziej uwielbiają naturalne kobiety bez jakiegokolwiek makijażu. Brak makijażu na kobiecej twarzy jest dla nich oznaką akceptacji samej siebie i pełnego zaufania do swoich sił. Nie oznacza to, że masz zawsze unikać makijażu, ale im bardziej naturalny i niewidoczny tym lepiej.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.