Schudła 55 Kilogramów i Wydała 15.000 Dolarów Na Poprawę Biustu

0
876

Każda kobieta, która próbuje schudnąć, musi liczyć się z tym, że rozmiar jej biustu zmniejszy się. Spowodowane jest to tym, że jest on zbudowany głównie z tkanki tłuszczowej.

Chantelle Harris skakała ze szczęścia, kiedy jej partner Marlon Powell oświadczył jej się. W głowie planowała już idealną ślubną ceremonię. Był jednak jeden problem. Kilka lat wcześniej 29-latka ważyła 134 kg i przeszła operację zmniejszenia żołądka. W wyniku zabiegu, restrykcyjnej diety i ćwiczeń schudła 55 kilogramów. Mimo ogólnego zadowolenia ze swojej sylwetki jeden szczegół był nie do zaakceptowania – biust kobiety stracił jędrność i zmalał o kilka rozmiarów. Plany założenia sukni ślubnej bez biustonosza legły w gruzach.

„Kochanie, jeżeli bardzo chcesz, zrób to, ale dla siebie. Dla mnie jesteś piękna.”

Narzeczony kobiety nie widział problemu. Uważał, że jego ukochana przesadza, ale widział, że ten problem spędza jej sen z powiek, więc zgodził się na operację plastyczną piersi Chantelle.

Wydała 15 tysięcy dolarów!

Kobieta tak bardzo pragnęła odzyskać piękny i okazały biust, że wydała na niego wszystkie swoje oszczędności. Wiedziała, że tylko wtedy może poczuć się szczęśliwa sama ze sobą. Po wszystkim przyznała, że ta operacja była „wisienką na torcie” całej jej transformacji.

 

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.