Test psychologiczny: Wybierz zdjęcie i odkryj ukrytą osobowość!

0
1196

Możesz tego nie wiedzieć, ale wybór określonego obrazka czy zdjęcia decyduje o Twojej osobowości. W artykule przedstawione są 4 obrazki z księżycem i morzem. Wszystkie warianty różnią się od siebie pewnymi szczegółami. Wskaż rysunek, który najbardziej Ci się podoba, a poznasz ukryte cechy swojej osobowości.

Obrazek nr 1

Ten obrazek jest wybierany przez 20% badanych. Księżyc znajduje się po prawej stronie, zaś morze jest spokojne, co wyraźnie wskazuje na to, jaki naprawdę jesteś: Twoje twórcze pragnienia nie mają granic. Od najmłodszych lat zdajesz sobie sprawę z potęgi swojej wyobraźni. Twoje marzenia i plany na przyszłość są liczne i ogromne. Nie spoczniesz dopóki nie osiągniesz tego, co zamierzasz. Przechodzisz od osiągniętego celu do następnego i tylko przynosi Ci szczęście.

Obrazek nr 2

3 na 10 przebadanych osób wybiera właśnie ten obrazek: księżyc po prawej stronie i wysokie fale. Osoby, które wybierają ten obrazek odznaczają się silną osobowością i często kierują się emocjami. Są szczerzy, szczodrzy i uprzejmi. Uwielbiają towarzystwo innych ludzi. Nie przepadają za zmianami w życiu, ale witają je z radością pod warunkiem, że przynoszą im jakieś korzyści.

Obrazek nr 3

15% badanych wybiera obrazek z numerem trzecim: księżyc znajduje się po lewej stronie a fale morza są niskie. Co to oznacza? Jeśli wybrałeś ten obrazek to znaczy, że jesteś osobą, która nieustannie potrzebuje intelektualnej stymulacji. Twoja inteligencja przewyższa ogólną średnią. Najchętniej zajmujesz się pisaniem artykułów naukowych, analizą dzieł literackich czy rozwiązywaniem problemów z zakresu logiki.

Obrazek nr 4

Ponad 35% badanych wybrało ostatni obrazek: księżyc znajduje się po lewej stronie a morskie fale są wysokie. Spokój i cierpliwość to Twoje znaki rozpoznawcze. Każdą czynność wykonujesz starannie i ze spokojem, a Twoje decyzje są głęboko przemyślane. Jesteś osobą, która kieruje się rozsądkiem i ciekawością świata.

Lubisz zabawę i wieczorne wyjścia ze znajomymi czy partnerem. Nie lubisz siedzieć w domu. Posiadasz nieograniczone rezerwy energii. Nie straszna Ci przeprawa przez góry czy takie ekstremalne czynności jak skok na bungee czy spływ kajakowy. Najchętniej i najlepiej odpoczywasz w gronie bliskich przyjaciół.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.