Powodzenie w miłości jest zapisane w Twoich dłoniach

0
587

Czytanie z linii rąk to jedna z najbardziej popularnych technik wróżbiarstwa i odczytywania przyszłości. Oczywiście niektórzy wątpią w tę metodę, ale istnieje również liczne grono zwolenników odczytywania przyszłości z dłoni. Najważniejsze linie znajdujące się na dłoniach to: linia życia, linia głowy oraz linia serca.

Linia życia oznacza nic innego niż długość życia, wskazuje na witalność, stan zdrowia i chęci do życia. Z linii głowy można odczytać wrodzone zdolności danej osoby, inteligencję i stan wiedzy. Odpowiednio długa linia głowy może wskazywać na to, czy dana osoba spędza dużo czasu na analizowaniu zachowań i myśleniu o każdym aspekcie życia. Trzecia, najważniejsza linia to linia serca, która mówi o stanie duchowym i emocjonalnym danej osoby oraz o powodzeniu w miłości.

Nie ulega wątpliwości, że jedną z największych tajemnic jaką chcielibyśmy poznać jest to, z kim spędzimy życie i jaki będzie ten człowiek. W dziedzinie miłości wszystko może się zdarzyć. Sprawdź swoją przyszłość odczytując linię serca na dłoniach. Złącz obie dłonie aby sprawdzić w jaki sposób linie serca się układają i co to oznacza.

Linie serca na jednej wysokości

Ponad 45% populacji na ziemi po złączeniu rąk odkrywa, że ich linie miłości znajdują się na takiej samej wysokości. Tak położona linia oznacza zdolność do utrzymania długotrwałych relacji w związku bez burzliwych przejść i problemów. Osoby z linią serca na jednej wysokości są spokojne i pogodne z natury, nigdy nie podnoszą głosu i starają się cieszyć każdą chwilą życia.

W związku uwielbiają swojego partnera, lubią się o niego troszczyć i opiekować. Są niezwykle życzliwi i wrażliwi na potrzeby innych osób. Wzrastają w miłości. Są również realistami i rzadko posługują się wyobraźnią. Od partnera wymagają, aby akceptował ich takimi jacy są. Jeśli znajdą tę właściwą osobę, z którą stworzą związek będą bardzo szczęśliwi.

Prawa linia serca wyżej

U trzech na dziesięć osób po złączeniu dłoni linie nie pokrywają się. Linia serca na prawej dłoni jest nieco wyżej niż na lewej. Co oznacza taki układ linii? Otóż taka osoba popełniła wiele błędów w swoich związkach, dobrą stroną takich sytuacji jest to, że dają lekcję życia, aby nie powtarzać błędnych rozwiązań w przyszłości. Pomimo początkowych niepowodzeń w miłości osoba z takim układem linii ma szansę na harmonijny i stabilny związek.

 

Jeśli masz taki układ linii serca na dłoni to najlepszy związek stworzysz z kimś starszym od Ciebie. Partner kilka lat starszy jest mądrzejszy i bardziej doświadczony, wie więcej o życiu, a Ty możesz się od niego uczyć. W przyjaźni najbardziej cenisz szczerość i uczciwość, jesteś tolerancyjna dla różnorodnych postaw i poglądów. Lubisz życie pełne intensywnych doznań i doświadczeń.

Lewa linia serca jest wyżej

Do najrzadziej spotykanych sytuacji należy taki układ linii serca, gdzie lewa linia jest wyżej. Dwie najważniejsze cechy wyróżniające osoby z takim układem linii dłoni to odwaga i siła. Jeśli jesteś posiadaczką takich linii to należysz do osób, które lubią wyzwania i często podejmują największe ryzyko. Lubisz udowadniać reszcie świata swoją niezwykłą wartość. 

Jeśli chodzi o związki to najbardziej atrakcyjne wydają Ci się osoby podobne do Ciebie. Twój partner musi być silny, atrakcyjny, wysportowany i lubiący ryzyko.Lubisz przelotne romanse. Dobrze odnajdziesz się w związku z młodszym partnerem, który będzie dzielił razem z Tobą Twoje pasje. Możesz również wejść w związek z jakimś atrakcyjnym obcokrajowcem.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.