5 prostych sposobów, aby nadać swoim piersiom piękny kształt

0
651

Zimne prysznice

Lodowaty prysznic może nie być przyjemny, ale ma kluczowe znaczenie dla skóry. Jeśli nie możesz się przełamać, masaż piersi kostkami lodu może być o wiele przyjemniejszy. Zwłaszcza, jeśli wykona go twój partner.

Nie garb się!

Garbiąc się nie tylko sprawiasz, że twoje piersi wyglądają mniej atrakcyjnie, ale także zaniedbujesz mięśnie klatki piersiowej. Staraj się być zawsze wyprostowana, zarówno stojąc, idąc, jak i siedząc.

Unikaj ścisku

Noś dobrze dopasowany stanik i nigdy w nim nie śpij. Mocno ściskający piersi biustonosz może i ładnie je eksponuje, ale w rzeczywistości działa na ich szkodę zakłócając przepływ krwi.

Uprawiaj sport w przeznaczonej do tego bieliźnie

Jogging, aerobik i inne dynamiczne rodzaje aktywności działają rewelacyjnie na twoją sylwetkę, ale mogą być szkodliwe dla piersi, ponieważ gwałtowne ruchy powodują uszkodzenie tkanek miękkich. Problemu możesz uniknąć dzięki odpowiedniej odzieży. Ćwicz w sportowym biustonoszu, w którym twoje piersi nie będą skakać!

Unikaj słońca

Przedawkowanie słońca skutkuje suchą skórą i utratą jej elastyczności. Nie przesadzaj z opalaniem, a już na pewno nie rób tego bez filtra.

Źródło viralka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.