Test na inteligencję: Która linia jest dłuższa?

0
774

W internecie istnieje wiele testów na inteligencję, które dążą do pomiaru zdolności rozumowania. Są one oparte na mniej lub bardziej abstrakcyjnych wyborach. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie mały test. Test ten ma na celu wskazanie jakimi kryteriami kierujesz się dokonując podczas rozwiązywania problemów. Uważnie przyjrzyj się zdjęciu poniżej i wybierz linię, która wydaje Ci się najdłuższa. Odpowiedzi znajdziesz na następnych stronach naszego artykułu.

1. Linia A

Linia A, która znajduje się najdalej od punkt widzenia i według Ciebie jest ona najdłuższa. Długość tej linii, określa odległość między budynkami, a jej długość można oszacować już z poziomu pierwszego planu. Co wybór świadczy o Twoich zdolnościach umysłowych? Według osób, które opracował ten test jesteś geniuszem wśród geniuszy.

 

Twoje zdolności są niezwykłe i znajdujesz się w wąskiej grupie 7% osób z całego świata. Masz niesamowite umiejętności dedukowania i prawdopodobnie w teście na inteligencję osiągasz wysoki wynik. Twój wybór wskazuje, że posiadasz dar logicznego myślenia i jesteś w stanie prześcignąć innych swoim potencjałem. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad karierą naukowca? To wybór, w którym się odnajdziesz.

2. Linia B

Linia B przedstawia długość jednego z domów znajdujących się po prawej stronie rysunku. Zgodnie z Twoją intuicją jest to najdłuższa linia. Właśnie intuicja jest słowem, które Cię definiuje. Chociaż nie musisz wykonywać w myślach skomplikowanych obliczeń, czujesz, że jest to prawidłowa odpowiedź. Można powiedzieć, że jesteś geniuszem intuicji i jesteś w stanie znaleźć rozwiązanie wcześniej niż inni.

 

Jak to jest możliwe? Posiadasz zdolność dostrzegania najważniejszych szczegółów, praktycznie od razu. Dzięki niej osoby w Twoim otoczeniu ufają Ci i Twoim słowom. Rzadko mylisz się i w większości przypadków nie wiesz jak to jest możliwe. Jesteś pewien swego, gdyż wewnętrzny głos tak Ci podpowiada.

3. Linia C

Czy Twój wybór padł na linię C? Jeśli tak, oznacza to, że masz mentalność detektywa. Twoje rozumowanie opiera się na logice i posiadasz unikalną zdolność do odkrywania drobnych szczegółów. W codziennym zachowaniu jesteś bardzo uporządkowany, spójny i konsekwentny. Masz dar poskładania całości problemu z drobnych szczegółów. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór zawodu, zastanów się nad pracą wymagającą opartą na logicznym myśleniu oraz analizie.

4. Wszystkie są równe

Twoje rozumowanie jest niezwykłe i wyjątkowe. Intuicja podpowiada Ci, że linie A, B i C są tej samej długości. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wydaje się by takie były. Wybór ten został dokonany na podstawie zaawansowanego rozumowania, które posiada niewiele osób na świecie. Trzeba posiadać bardzo dobrze rozbudowaną intuicję i połączyć ją naukowym doświadczeniem, aby znaleźć rozwiązanie problemu. Wynik testu może wskazywać, że jesteś tą osobą, która przewyższa pozostałe osoby swoją inteligencją.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.