Od tych zdjęć topi się lód: amerykańskie hokeistki rozebrali się dla magazynu

0
915

Hokeistki reprezentacji USA wzięły udział w śmiałej sesji zdjęciowej dla magazynu ESPN the Magazine. Zawodniczki były absolutnie nago na boisku lub w szatni.

W sesji wzięła udział 30-letnia Kacey Bellami, 25-letnia Alex Rigsby, 26-lenia Brian Decker, 29-letnia Meghan Daghan., a także 28-letnie Joslyn Lamure-Davidson i Monica Lamure-Morando.

Hokeistki udostępniły swoje śmiałe zdjęcia w Instagramie z hasztagiem #strongisbeautiful („siła jest piękna”).

W wywiadzie dla magazynu dziewczyny obaliły stereotypy związane z hokejem kobiecym. „Na lotnisku spotykam ludzi, którzy pytają się,  jaki sport uprawiam, a potem się dziwią: „ O, myslałem, że pani jest większa”. Albo: „Jesteś taka delikatna i masz wszystkie zęby”. Jesteśmy normalnymi kobietami.  Podoba nam się kobiecość, kiedy jesteśmy piękne i ładnie ubrane. Mimo wszystko trenować,  być silnymi i agresywnymi zawodniczkami też nam się podoba”, – opowiada Monica Lamure-Morando.

„Jesteśmy silnymi kobietami zarówno fizycznie, jak i umysłowo. Nie trzeba wstydzić się siły i tego, że potrafisz podnosić takie ciężary jak facet obok”, – zaznaczyła Monica.

Kobieca reprezentacja USA od 2013 roku prawie nie miała porażek na mistrzostwach świata. Drużyna zdobywała złote medale w 2013., 2015., 2016., 2017 roku

It's been the highest honor to wear these colors and represent America with my amazing teammates #happy4thofjuly

A post shared by Kacey Bellamy (@kaybells22) on

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.