Oszpecona kwasem kobieta znalazła miłość. Zdjęcia ze ślubu poruszyły miliony ludzi

0
372

5 lat temu kobieta doznała rozległych obrażeń po oblaniu kwasem. Przeszła kilkanaście zabiegów, ale jej twarz nadal szpecą blizny. Kiedy straciła nadzieję na miłość, zdarzył się cud.

Krewni oblali ją kwasem

Lalita Ben Bansi przeżyła prawdziwą tragedię. Podczas kłótni została oblana przez swoich kuzynów silnie żrącym kwasem. Niestety takie zdarzenia w Indiach są na porządku dziennym. Szacuje się, że co najmniej tysiąc kobiet rocznie jest oblewanych kwasem.

Przyn jest wiele: odrzucają zakochanych w nich mężczyzn, przynoszą wstyd rodzinie, albo padają ofiarą zemsty zazdrosnych rywalek. Za oblanie kwasem grożą zaledwie 3 lata pozbawienia wolności.

„Myślałam, że nikt nigdy mnie nie zechce”

26-latka przeszła 17 zabiegów. Jej twarz nadal jednak nie wyglądała dobrze. Bała się, że nikt nie weźmie takiej oszpeconej kobiety za żonę. Nie sądziła, że w jej życiu wydarzy się taki cud.

Ravi Shankara pracuje jako operator telewizyjny. Kiedy odebrał telefon od Lality od razu poczuł, że to wartościowa kobieta. Postanowił do niej oddzwonić po kilkunastu dniach i od tej pory rozmawiali ze sobą codziennie. Lalita nie skrywała przed nim, że została oszpecona kwasem. Ravi nie zwracał na to uwagi. Stwierdził, że jego wybranka ma czyste serce, a to dla niego liczy się najbardziej.

Tłumy na weselu

O ich miłosnej historii usłyszał cały świat. Na wesele, które odbyło się w okolicach Mumbaju przybyło wiele bollywoodzkich gwiazd, które trzymają za nich kciuki i chciały im życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

 Zobacz filmik z ich wielkiego dnia!

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.