Wybierz swój ulubiony sposób przytulania i zobacz co oznacza

0
1161

Przytulamy się w bardzo różnych sytuacjach począwszy od gratulacji po składanie kondolencji. Są kultury bardziej otwarte na kontakty fizyczne, które używają przytulania nawet jako pozdrowienia, podczas gdy w innych częściach świata jest to akt zarezerwowany wyłącznie dla par. Przytulanie powinno z pewnością budzić tylko pozytywne emocje, szczególnie, gdy kontakt dotyczy osoby z którą łączy nas silna więź np. partnera. Wybierz swój ulubiony sposób przytulania i sprawdź, co mówi o Tobie.

Relacja przyjacielska

Jeśli wybrałaś pierwszy obrazek, oznacza, że nie zakochujesz się od razu i potrzebujesz czasu na zaangażowanie się w związek. Wolisz powoli budować więź z drugą osobą, a w przypadku gdy coś się nie powiedzie, kończysz znajomość bez zbytecznych dramatów. Zazwyczaj nie ujawniasz pierwsza swoich uczuć, wolisz, aby to druga strona pierwsza wyznała, co czuje.

Niestety, taka nadmierna ostrożność w okazywaniu uczuć może być niebezpieczna nie tylko dla związku, ale również na początku znajomości z chłopakiem. Oczywiście wiele relacji zaczyna się od przyjaźni, ale musisz pamiętać, że jeśli zbyt długo będziesz niedostępna, możesz zniechęcić do siebie drugą osobę, która uzna, że jej uczucia są nieodwzajemnione.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Osoby, które preferują ten sposób przytulania mają tendencję do zakochiwania się od pierwszego wejrzenia i potrafią wszystko poświęcić w imię miłości. Jeśli wybrałaś drugi rysunek, oznacza to, że zakochujesz się łatwo i często. Jesteś romantyczką i dajesz ponosić się emocjom. Nie możesz żyć bez miłości, to ona jest Twoją siłą napędową.

Najważniejszą rzeczą w związku jest bliskość i silne przywiązanie, które wynika z dokładnego poznania drugiej osoby. Jednak, jeśli zakochujesz się od razu to wygląd mężczyzny staje się jednym z podstawowych czynników, na podstawie którego tworzysz wymyśloną osobowość partnera, nie znając jego charakteru. Postaraj się poznać osobowość człowieka, zanim stracisz dla niego głowę.

Problemy z zaufaniem

Trzeci rysunek przedstawia dziewczynę, która przytula się do pleców partnera i go obejmuje. Chociaż na pierwszy rzut oka nie ma w tym nic niepokojącego, jednak jeśli wybrałaś ten rysunek oznacza to, że masz problemy z zaufaniem drugiej osobie w związku. Jesteś zamknięta w sobie. Wejście w intymne relacje z partnerem jest dla Ciebie niełatwym zadaniem.

W pierwszej fazie znajomości zachowujesz dużą ostrożność i rezerwę, co może wywoływać zniechęcenie u partnera. Przez swoją zamkniętą postawę tracisz wiele dobrych okazji do poznawania interesujących ludzi. Jeśli to możliwe, postaraj się trochę otworzyć, a okaże się, że osoba, z którą masz do czynienia jest przyjaźnie nastawiona, godna zaufania i ma szczere intencje.

Wiesz, czego chcesz

Ostatni rysunek przedstawia najbardziej intymny uścisk z całej grupy. Jeśli wybrałaś czwarty obrazek oznacza to, że nie masz problemów z zaangażowaniem się w związek. Dokładnie wiesz, czego chcesz i nie boisz się po to sięgać. Masz dokładny obraz tego jak powinien wyglądać Twój partner oraz wasza relacja w związku. Wszystko masz zaplanowane.

Jeśli spotkasz w rzeczywistości swojego wymarzonego faceta poruszysz niebo i ziemię, aby zdobyć jego serce. Z drugiej strony, gdy zdobędziesz osobę, którą chcesz, szybko się nudzisz i szukasz kolejnego wyzwania. Twoją kolejną wadą jest to, że zbytnie przywiązanie do szczegółów może przekreślić znajomość z kimś naprawdę interesującym. Warto czasem zachować się spontanicznie.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.