6 przypadków, kiedy celebryci pojawili się na zdjęciach zwykłych osób

0
536

Wiele gwiazd i celebrytów to normalni ludzie z dużym poczuciem humoru. Uwielbiają być fotografowani, ale nie stronią też od wygłupów i potrafią znienacka pojawić się na fotografii z wakacji zwyczajnych ludzi. Wiele osób dopiero po pewnym czasie orientuje się, że na ich pamiątkowym zdjęciu lub selfi z koleżanką pojawił się ktoś znany. Poniżej znajduje się kilka przykładów fotografii “zniszczonych” przez celebrytów.

Arnold Schwarzenegger

Gwiazdor, znany z takich filmów jak “Terminator” czy “Predator” nie mógł się oprzeć, aby nie zepsuć zdjęcia grupie turystów zgromadzonych pod wieżą Eiffla. W pierwszym momencie nie został rozpoznany. Wjechał na rowerze, ubrany w szorty i zwykłą kurtkę i stanął na pierwszym planie przed pozującą grupą. Turyści z Tajlandii, kiedy się zorientowali kto zajechał im drogę, byli bardzo wdzięczni za “popsute” zdjęcie.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Nicholas Cage

W tym przypadku to Nicholas Cage postanowił zepsuć fotografię matki z dzieckiem. Znany aktor pojawił się przypadkowo na drugim planie i pomachał do obiektywu. Krótko potem kobieta opublikowała zdjęcie na Twitterze z komentarzem: “Chciałam mieć zdjęcie z moim dzieckiem, ale inne dziecko zaczęło się dobrze bawić”. Jednak niektórzy twierdzą, że zdjęcie jest efektem fotomontażu.

Zobacz obraz na Twitterze

Książę Harry

Książę Harry również wymyślił sposób, aby znaleźć się na jednym z oficjalnych zdjęć z Igrzysk Wspólnoty Narodów, które odbyły się w Glasgow w 2014 roku. Po zrobieniu zdjęcia okazało się, że poza sir Gordonem Tietjensem i Trevorem Shailerem pojawił się jeszcze niespodziewanie roześmiany książę Harry. Członkowie rodziny królewskiej również mogą być kibicami.

Jimmy Fallon i Cameron Díaz

Rockefeller Center położone jest w samym sercu Manhattanu. Taras widokowy Top of The Rock zlokalizowany jest na szczycie tego najwyższego wieżowca Nowego Jorku i własnie tam Jimmy Fallon i Cameron Diaz postanowili zabawić się kosztem turystów pozujących do zdjęć. Gospodarz programu i piękna aktorka wygłupiali się i robili śmieszne miny psując pamiątkowe fotografie nic nie wiedzącym turystom.

 

Królowa Elżbieta II

Angielska królowa również wykazała się się dużym poczuciem humoru. Pojawiła się prawie niezauważona w momencie, kiedy australijska hokeistka, Jayde Taylor, robiła sobie zdjęcie z koleżanką. Później zorientowała się, że na drugim planie znajduje się uśmiechnięta królowa Elżbieta II. Zdjęcie oczywiście stało się hitem sieci. Nie każdy ma to szczęście, że królowa angielska psuje mu fotografię.

Zobacz obraz na Twitterze

Rihanna

Jak się okazuje gwiazda muzyki pop, Rihanna, potrafi zaskoczyć poczuciem humoru. W trakcie nagrania programu “Good Morning America”, aktorzy znani z serialu “Pełna chata” czyli Bob Saget, John Stamos i Dave Coulier, pozowali wspólnie do zdjęć. Po chwili zorientowali się, że na fotografii pojawiła się również Rihanna robiąca śmieszne miny.

Zobacz obraz na Twitterze
Źródło kfiatki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.