Pamiętasz tę parę? Minęło już pięć lat, zobacz jak teraz wyglądają.

0
3478

Na forach internetowych krążyły pogardliwe i prześmiewcze opinie, które kierowano pod adresem brzydkiej mężatki. Kobieta była duża, wyjątkowo otyła, nie posiadała ładnej twarzy i na dodatek miała bardzo widoczne problemy z łysieniem. Pan młody zaś nie wyróżniał się niczym nietypowym, dlatego większość internautów pytała go dlaczego ożenił się z taką paskudną dziewczyną. Oboje byli w sobie zakochani i to jest najważniejsze.

Wielu zastanawiało się czy owa fotografia jest autentyczna. Jak to możliwe żeby osoba o takim wyglądzie mogła poślubić drugiego człowieka? Jak już wcześniej powiedzieliśmy, najważniejsze jest nasze wnętrze. Ten mężczyzna z pewnością nie zakochał się w wyglądzie swojej partnerki, co świadczy o tym, że ta kobieta, mimo bycia tak nieatrakcyjną, może być jedną z najlepszych osób, jakie chodzą po tym świecie.

Minęło już pięć lat odkąd zdjęcie pojawiło się w sieci. Jak myślisz, co się stało z bohaterami tego artykułu? Ci, którym przeszło przez myśl, że para rozstała się po tym czasie, są w błędzie. Obydwoje ciągle są razem i mają się lepiej niż kiedykolwiek! Po ślubie odbyli wiele wspólnych podróży, bliskich i dalekich, bawiąc się zawsze wyśmienicie.

Po ślubie większość małżeństw zaczyna myśleć o powiększeniu rodziny. Moment, w którym kobieta rodzi swoje pierwsze dziecko jest niesamowitym przeżyciem, nie dającym się porównać z niczym innym. Protagoniści naszego artykułu, zawsze pragnęli zostać rodzicami i udało im się spełnić to marzenie! Rok temu otrzymali radosną nowinę o tym, że kobieta spodziewa się potomka.

Dziewięć miesięcy ciąży upłynęło w atmosferze lekkiego napięcia. Jak każdy rodzic, para z niecierpliwością oczekiwała przyjścia na świat upragnionej pociechy, mając nadzieję, że dziecko urodzi się zdrowe i bez komplikacji. Ostatecznie wszystko poszło bezproblemowo. Kobieta urodziła zdrowego synka.
Przez lata nie obchodziło ich to, co wypisywali inni ludzie, najważniejsza była dla nich ich miłość, która przetrwała wszelkie przeciwności. Para otrzymała już tyle słów krytyki, że teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko im pogratulować.

Źródło kfiatki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.