Dzieci wylały na niego klej i obrzuciły piachem. To, co kryło się pod tą skorupą, trudno opisać słowami

0
1115

To straszne jak niektórzy dorośli ludzie potrafią traktować bezbronne zwierzęta. Niestety, dzieci bywają równie okrutne i mamy na to niezbite dowody.

W nieco odosobnionym miejscu w Turcji, grupa dzieciaków dosłownie torturowała pieska o imieniu Pascal. Oblepiały go klejem, rzucały czworonoga w błoto, a na końcu pozostawiły zwierzaka na pastwę losu.

Na szczęście na miejsce przybyli działacze praw zwierząt, którzy natychmiast zajęli się poszkodowanym psiakiem. Pascal był poturbowany, ponieważ niejednokrotnie uderzał w twardy beton, ale to nie wszystko…

Jego sierść była do tego stopnia sztywna, że nie poruszał się na niej żaden włos! Wystarczy spojrzeć na to nagranie, które najlepiej odzwierciedla stan, w jakim był zwierzak.

Grupa działaczy postanowiła ulżyć biedakowi w cierpieniu i zabrać go ze sobą. Na miejscu zdecydowali się umyć czworonoga na tyle, na ile było to możliwe.

Niestety, oklejona błotem sierść była do tego stopnia sztywna, że jedynym skutecznym rozwiązaniem było ogolenie jej.

Od katuszy jakie przeżył minęły już 3 miesiące. Dzisiaj mały wojownik jest już w znacznie lepszym stanie. Kto jednak by pomyślał, że pod tym kłębkiem sierści może kryć się taki piękny zwierzak?!

Znalazł również swój nowy dom – trafił do bardzo przyjaźnie nastawionej, hiszpańskiej rodziny, gdzie ma się bardzo dobrze.

Źródło travelvnviet

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.