Jej wzrost – 210 cm. Chcesz wiedzieć, jak się żyje z takim problemem?

0
459

29-letnia modelka Ekaterina Łysina z Penzy  jest najwyższą kobietą w Rosji. Jej wzrost – 2 metry 10 centymetrów. Jednak ona planuje dalsze osiągnięcia i rekordy – pretenduje na tytuł najwyższej modelki na świecie i na tytuł właścicielki najdłuższych nóg.

Była koszykarka, posiadaczka medalu na Igrzyskach Olimpijskich, a dziś modelka Ekaterina Łysina z Penzy ze swoim wzrostem 2 metry 10 centymetrów po prostu  „góruje” nad całym światem.  Asystentka Ekateriny  zaledwie sięga głową do jej biustu.  Kobieta już otrzymała tytuł najwyższej kobiety w Rosji, a teraz ubiega się o tytuł najwyższej modelki o najdłuższych na świecie nogach! Ponadto Ekaterina jest zdobywczynią jeszcze jednego rekordu: ona ma największy rozmiar nogi w Rosji wśród kobiet. Nosi obuwie 47.rozmiaru!

Длинноногая модель из Пензы идет на рекорд высокий рост, длинные ноги, красавица, красота это страшная сила, модель, пенза, рекорд, самая высокая„Dziś najwyższą modelką na świecie jest Amazon  Eve, jej wzrost – 2 metry 7 centymetrów,  jest niższa ode mnie, – mówi Ekaterina Łysina. – Bardzo bym chciała trafić do księgi rekordów Guinnessa i uważam, że mam ta to szanse. Długość moich nóg – 1 metr i 33 centymetry, a to więcej niż aktualny rekord”.

Źródło fishki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.