Jej praca polega na testowaniu seks-zabawek

0
1622

Karah Willback  zawodowo testuje seks-zabawki. W jej biurze znajduje się około 2000 seks-zabawek. Które dziewczyna testuje dla firmy producenta, a potem zamieszcza sprawozdania w swoim blogu.

Zobacz, jak wygląda zwykły dzień w pracy człowieka o takiej specjalizacji.

33- letnia Karah – matka dwójki dzieci, 9 i 1,5 lat. Erotycznym blogerem została 5 lat temu. Testowaniem seks-zabawek Brytyjka zajmuje się ok. 7 godzin w tygodniu . Za to otrzymuje mniej więcej 15 tysięcy funtów rocznie. Karah mieszka w brytyjskim miasteczku Gainsborough w hrabstwie Lincolnshire. Przesyłki z różnymi seks-zabawkami dostarczane są 4-5 razy w tygodniu.

Karah przyznaje się do tego, że to zajęcie stało się ważną częścią jej życia. „Zabawki zawsze były częścią mojego życia seksualnego, właśnie dlatego  postanowiłam o nich pisać i w rezultacie zaczęłam je testować”, – opowiada kobieta. Karah zaznacza, że to świetna praca. Przed tym pracowała w banku, ale teraz jest pewna, że tam nie wróci.


Karah opowiada, że zaczęła prowadzić swój blog tak po prostu, ale z czasem on stawał się coraz bardziej popularny i zauważyły go firmy produkujące zabawki erotyczne. „W skutku tego zaczęłam dla nich pracować”, – kontynuuje swoją historię Karah. Teraz, ze względu na to, że ogromna liczba osób czyta jej posty, producenci po prostu stoją w kolejce, żeby wysłać Karah swój towar. Oprócz  prowadzenia bloga Karah jako profesjonalny doradca   pisze artykuły  dla  firm-producentów.


Kobieta twierdzi, że znajomi nie dają jej spokoju i zawsze pytają, „co i jak”. Jej to się podoba: „ estem osobą, która zawsze wie co kupić, jak z tego najlepiej korzystać i gdzie najtaniej kupić”. W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu wydawnictwu Karah opowiada, że czasami rozmawia o swojej pracy w obecności dzieci. Kobieta mieszka ze swoim stałym partnerem, 37-letnim Darranem i jego matką.

Karah i Darran spotkali się dzięki tej pracy. Poznali się, kiedy Darran pracował jako doradca IT na stronie sprzedaży zabawek seksualnych. „Mój partner nie traktuje zabawki jako „ niebezpieczeństwo”. Zawsze traktujemy je jako „przyprawę” do naszego życia seksualnego, a nie zamieniamy go nimi” – opowiada Karah i dodaje, że jak otrzymuje zabawki seksualne dla mężczyzn, Darren pomaga je testować.

Źródło bigpicture

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.