Polska youtuberka poruszającym filmem o fobii społecznej ma szansę znów zawojować sieć. Tego wideo nie można nie zobaczyć!

0
151

O Katarzynie (Kat) Napiórkowskiej , polskiej youtuberce, wspominaliśmy Wam przy okazji jej krótkiego filmu dotyczącego ataków paniki. Jej kanał, od przełomowego, bardzo osobistego wideo o depresji, cieszy się niesłabnącą popularnością, a sama Kat jest już rozpoznawalna w youtube’ owym światku. Nowa krótkometrażowa produkcja sprawiła, że o Kat znów zrobiło się głośno.

Youtuberka wypuściła bowiem nowy, mocny film o tematyce społecznej. W „Living with social anxiety”, nakręconym w klimacie i kolorystyce Wesa Andersona (amerykańskiego reżysera, scenarzysty, aktora i producenta odpowiedzialnego m.in. za głośny „Grand Budapest Hotel” czy „Kochanków z Księżyca”) przybliża nam rzeczywistość osób cierpiących na lęki społeczne. Nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a oni codziennie toczą walkę z samym sobą, by móc żyć ze światem zewnętrznym.

Ten typ nerwicy często bywa mylony z nieśmiałością, dlatego warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Chociaż początkowo film może wydać Wam się kolejną zabawną historyjką, to gwarantujemy, że z każdą kolejną sekundą jego trwania zmienicie o nim zdanie. Koniecznie kliknijcie play!

Źródło huba.news

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.