Ta 17-latka jest jak Schwarzenegger w spódnicy. Jej zdjęcia zachwycają, ale też przerażają!

0
909

Najpewniej pierwszym Waszym skojarzeniem, gdy pada hasło „Arnold Schwarzenegger” to siejący postrach Terminator (T-800). A gdy myślicie „Terminator”, to zapewne też „budząca podziw sylwetka”.

Lata ciężkich treningów zrobiły swoje, Schwarzenegger niejednokrotnie odnosił sukcesy jako kulturysta i inspirował miliony. Jego wpływ odczuwalny jest także dziś m.in. za sprawą zaledwie 17-letniej Tessy Barresi z miejscowości Victoria w Kanadzie. Dziewczyna, której zdjęcia zobaczycie w przygotowanej przez nas galerii, otwarcie mówi, że to aktor i były gubernator stanu Kalifornia jest jej wzorem do naśladowania, a jego sylwetka z czasów świetności jest motywacją podczas wycieńczających ćwiczeń.

„Mamy podobne historie, obydwoje bardzo wcześnie zaczęliśmy przygodę z treningami” – mówi, podkreślając swoje podobieństwo do filmowego Terminatora. Nastolatka może poszczycić się pokaźnymi mięśniami, a także olbrzymią siłą! Fotografiami swojej sylwetki chętnie chwali się w sieci, jednocześnie zachęcając swoich fanów do zdrowego stylu życia i uprawiania sportu. Niejeden mężczyzna z zazdrością patrzy na jej mięśnie. Wysportowanego ciała zazdroszczą jej także kobiety, jednak czy 17-latka nie poszła o krok za daleko? Zobaczcie jej zdjęcia i podzielcie się z nami swoją opinią!

 

Źródło hubanews

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.