Schudła 100 kg żeby w dniu ślubu ex-faceta wyglądać jak modelka. Udało się!

0
279

Najsłynniejsza otyła celebrytka Ameryki była latami wyśmiewana przez media. Kiedy rzucił ją narzeczony, postanowiła, że zmieni się w seksbombę!

Mama (imię) June wiele lat temu wystąpiła w programie Toddlers & Tiaras, gdzie szybko zdobyła sławę za sprawą swojej tuszy. Producenci show o dziecięcych konkursach piękności byli tak zaintrygowani jej osobowością, że postanowili dać jej własny program. Otyła celebrytka stała się niesamowicie popularna, a jej losy śledziła cała Ameryka.

„Chcę wyglądać jak modelka”

Zamiast rozpaczać po porzuceniu, Mama June podjęła odważną decyzję – rzuca niezdrowe jedzenie i rozpoczyna regularne treningi. Jej postępy były na bieżąco dokumentowane i przedstawiane w programie o metamorfozach From Not to Hot. Oczywiście nadwaga kobiety była tak duża, że aby osiągnąć wymarzony efekt, musiała przejść kilkanaście zabiegów usuwania zwisających fragmentów skóry. Dodatkowo zmniejszono jej żołądek, a także podniesiono i ujędrniono biust. Koszty zabiegów pokryli producenci programu.

Nie można jej jednak odmówić tego, że wykonała ogromną pracę nad sobą i dzięki samodyscyplinie udało jej się schudnąć 100 kilogramów. To ogromny wyczyn!

Od programu, w którym Mama przeszła metamorfozę minęło już trochę czasu, ale June nadal jest bacznie śledzona przez media. Ostatnio wystąpiła w sesji, która została zainspirowana popularnym serialem Słoneczny patrol.

Wygląda jak milion dolarów!

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.