Szok! Penis tego mężczyzny waży 4 kg!

0
1817

Poznajcie Micha. Mężczyzna pochodzi z Niemiec i może poszczycić się posiadaniem prawdopodobnie najcięższego penisa na świecie. Niektórzy faceci nie są zadowoleni z rozmiarów swojego przyrodzenia, natomiast Micha odwrotnie. Odpowiadała mu długość swojego członka, natomiast postanowił coś zrobić z jego wielkością i wpadł na pomysł posiadania 4 kilogramowego penisa.

Rakieta która nie poleci

Czy posiadanie takiego monstrum między nogami rzeczywiście było dobrym pomysłem? Jak przyznaje Micha jest dumny ze swojego przyrodzenia, ważącego 4kg i mającego długość 22cm. Jednak ludzie często wytykają go palcami na ulicy, porównują jego ”sprzęt” do ust, tyłka, a nawet pomarszczonej ryby morskiej.

Najgorsze jednak dla mężczyzny jest to, że nie ma możliwości zwiększenia ilości krwi napływającej do członka. Co to oznacza? Że jego rakieta nie jest w stanie osiągnąć normalnego wzwodu. Dodatkowo jest za szeroka aby mogła gdzieś ”wylądować”.

Mężczyzna jednak twierdzi, że nie sprawia mu to problemu. Przyznaje, że trochę kreatywności i fantazji pozwala mu na zachowanie przyjemności z sexu. Warto wspomnieć, że Micha jest homoseksualistą, spotyka się tylko z mężczyznami.

Źródło zdziwko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.