Wypróżniła się w autobusie. Nie chciała wysiąść

0
667

Z siłami natury nie da się wygrać. Kobietę z Melbourne musiało przypilić wyjątkowo mocno, bo postanowiła załatwić się w autobusie. Nie przejmując się pozostałymi pasażerami, wypróżniła się na ich oczach. Zajście zostało zarejestrowane telefonem komórkowym przez świadka siedzącego z tyłu pojazdu.

Kobieta nic sobie nie robiła z krzyków i oburzenia pozostałych. Jak informuje news.com.au, miała na to proste wytłumaczenie. Powiedziała, że po prostu nie mogła już wytrzymać.

Pomocna dłoń

Jedna z obecnych na miejscu młodych matek zaczęła narzekać, że po powrocie do domu będzie musiała wytłumaczyć tę makabryczną scenę dzieciom. Nie wiedziała jak im wyjaśnić, dlaczego one muszą korzystać z toalety, a dorosła kobieta nie potrafiła tego zrobić. Bezwstydnica, która zrobiła swoje, odpowiedziała na te komentarze, że „ma gdzieś jej dzieci”.

Kierowca postanowił interweniować. Poprosił ją, by opuściła pojazd. Odparła, że wysiądzie, ale dopiero na następnym przystanku.

Jedna z kobiet nie mogła już znieść odrażającego widoku. Podała niesfornej pasażerce nawilżane chusteczki, by zrobiła ze sobą „porządek”.

Jak się okazuje, załatwianie potrzeb fizjologicznych w środkach komunikacji to nie sporadyczne przypadki. W samym serwisie YouTube można znaleźć mnóstwo nagrań przedstawiających podobne sytuacje. Wideo przedstawiające defekującą kobietę obejrzało ponad 25 tys. razy. Potwierdza się jedna z teorii, że byle g*wno wrzucone do sieci może stać się hitem.

Źródło planeta.fm

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.