Urodziła Się Bez Oczu i Nosa. Po 3 Operacjach Wygląda Zupełnie Inaczej!

0
634

Susan Hooper i jej mąż Aaron przed długi lat starali się o dziecko. Na wieść o ciąży skakali z radości. Dopiero podczas porodu dowiedzieli się, że ich dziecko ma poważną wadę wrodzoną.

Cassidy Hooper urodziła się w 1996 roku w Północnej Karolinie. Lekarze nie mogli zrozumieć, skąd wzięła się jej niespotykana wada. Wszyscy przyznali zgodnie, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

Pomimo tego, że nie wykształciły jej się te dwa narządy, była zupełnie zdrową i normalną dziewczynką. Ze względu na swoje ograniczenia, uczęszczała do specjalnej szkoły dla niewidomych. Niestety często spotykała się z prześladowaniem i wyśmiewaniem ze strony swoich rówieśników. Mimo to dziewczynka zawsze była uśmiechnięta i starała się myśleć pozytywnie.

 Kiedy miała 11 lat, poprosiła rodziców o sfinansowanie jej operacji plastycznej nosa

Dziewczynka pragnęła wyglądać jak jej koledzy i koleżanki i w końcu być akceptowaną wśród rówieśników. Marzyła także, aby móc oddychać nosem i w końcu dowiedzieć się jak działa zmysł węchu. Mimo, że operacja była bardzo kosztowna, jej rodzice nie mieli wyjścia. Wiedzieli, że Cassidy zasługuje na to, więc zrobili wszystko co w ich mocy, żeby zdobyć potrzebne środki.

Lekarzy czekało dużo pracy. Nos dziewczynki powstał z kości z żebra i skóry z nosa. Żeby osiągnąć zadowalający efekt, musiała przejść aż trzy trudne operacje obciążone bardzo dużym ryzykiem.

To jednak nie wszystko, co udało się zdziałać lekarzom. Zostały jej także wstawione protezy gałek ocznych i chirurgiczne ułożono jej oczodoły w prawidłowych miejscach.

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.