10 aktorów, którzy nie lubią swoich  filmów

0
537

Z reguły aktorzy pozytywnie odzywają się o swoich filmach, nawet jeśli ostatnie mają niezbyt wysokie rankingi. Jednak są wyjątki: niektórzy celebryci po prostu nie znoszą swoich obrazów filmowych, nawet jeśli odniosły sukces.

Daniel Radclifee — „Harry Potter i książę półkrwi”

De facto aktor dorastał podczas nakręcania filmów o Harrym Potterze, ponieważ proces ten trwał ponad 10 lat. Daniel tak dobrze wcielił się w rolę młodego czarodzieja, że nie da się nawet na chwilę wyobrazić na tym miejscu kogoś innego. Jednak aktor traktuje swoją grę  bardziej krytycznie niż widzowie. Twierdzi, że nienawidzi 6. filmu, bo zagrał tam okropnie.

Robert Pattinson – „Zmierzch”

Dziwne, ale Pattinson, który m.im został prawdziwą gwiazdą dzięki swojej roli w „Zmierzchu” po prostu nie znosi tej sagi. W internecie nawet jest blog poświęcony  niezbyt ładnym wypowiedziom aktora o swoich filmach. „Im dłużej czytałem scenariusz, tym bardziej nienawidziłem Edwarda  Cullena. Nigdy nie mogłem znaleźć jakiejś sensownej przyczyny tego, że 108-letniemu facetowi chce się chodzić do szkoły. Zdecydowanie ma jakiś problem”.

George Clooney „ Batman i Robin”

Nie da się zaprzeczyć tego, że Clooney – świetny aktor. Ale nawet w jego filmografii można znaleźć złe momenty. Na przykład, film – niewypał z 1997 roku „Batman i Robin”.  Po tym filmie  8 lat nikt nie miał odwagi nakręcić kolejny film o Batmanie.  George Clooney z kolei przeprosił wszystkich, kto go  obejrzył. „Spotkałem Adama Westa ( Batman z serialu lat 60-tych) i przeprosiłem go. Za sutki na kostiume Batmana też proszę mnie wybaczyć!”

Halle Berry – „Kobieta-Kot”

Film spotkał się z ogromną krytyką, w skutku czego wygrał od razu kilka premii „Złota malina”, jedną otrzymała Halle jako najgorsza aktorka. W przeciwieństwie do większości posiadaczy tej nagrody, Halle Berry nie wstydziła się i przyszła na ceremonię, żeby wygłosić przemówienie, w którym było następujące zdanie: „Chcę podziękować Warner Brothers za to, że zmusili mnie zagrać w gównianym filmie”.

Alec Guinness — „Gwiezdne wojny”

Sir Alec Guinnes jakoś nazwał „Gwiezdne wojny” „bajeczną głupotą”, ale można mu to wybaczyć. Przecież pierwszego swojego Oscara otrzymał 20 lat przed pojawianiem się  pierwszego filmu z oryginalnej trylogii.  Guinness uważał, że rola Obi Wana niezbyt dobra, a dialogi bohaterów w ogóle go wkurzały.

Sean Connery – filmy o Bondzie

„Zawsze nienawidziłem tego głupiego Jamesa Bonda. Zabiłbym!” – tę frazę powiedział sam Sean  Connery. Według sira Seana, James Bond szybko stał się parodią na samego siebie. Uważa się, że właśnie z tego powodu Connery oddał na cele charytatywne swój honorarium za film „Diamenty są wieczne”.

Sandra Bullock — „Wyścig z czasem”

Aktorka żałuje, że zagrała w tym nieudanym filmie i uważa, że nie warto uczestniczyć w następnych: „Miałam już dwie części, nic dobrego z tego nie wyszło”.

Bill Murray — „Garfield”

Aktor, myślał, że scenariusz, którego on nawet nie doczytał do końca, napisany przez Joela Coena i od razu zgodził się na rolę, bo lubił wszystkie filmy bracu Coen. Tak naprawdę autorem nie był żaden z braci, lecz inny scenarzysta  o podobnym imieniu – Joel Cohen. Otóż Murray zgodził się zagrać w filmie, który nie spełnił jego oczekiwań i bardzo żałował.

Jim Carrey – „ Kick Ass 2”

Jim Carrey zastanowił się po raz kolejny na  tym filmem po tragedii w Sandy Hook, kiedy doszło do strzelaniny w szkole podstawowej, sprawcą był młody mężczyzna. Aktor powiedział, że nie wstydzi się tej roli, jednak nie popiera przemocy, szczególnie w takiej skali jak w filmie.

Chloe Moretz — „ Red Shoes and the 7 Dwarts”

Ta animacja jeszcze się nie pojawiła, a już została poddana krytyce. Krytykowała nawet koleżanka Jima Carrey z filmu „Kick Ass 2” Chloe Moretz.  Wszystko przez slogan reklamowy, wyśmiewający jej wady : „ Może Królewna Śnieżka niezbyt ładna, a krasnoludki niezbyt małe?”

Źródło adme

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.