Bliźniaczki, które mieszkają z jednym meżczyzną postanowiły zajść w ciążę jednocześnie

0
967

Anna i Lucy Deckink „najbardziej identyczne bliźniaczki” z australijskiego miasteczka Perta poinformowały, że planują dzieci. Postanowiły jednocześnie zajść w ciążę ze swoim partnerem Benem Bairnem, z którym mieszkają już 5 lat.

Bliźniaczki, które zrobiły dużo identycznych operacji plastycznych na 250 tys. dolarów już opowiadały o tym, że sypiają z jednym mężczyzną i chcą zalegalizować swój związek. Teraz dziewczyny nastawione na kolejne działania – chcą jednocześnie zajść w ciążę.

Chcieć – to bardzo dobrze, ale jak to zorganizować… (chodzi o fizjologię)?  To pytanie bliźniaczki zadają sobie najczęściej. Nawet myśl o tym, że jedna zajdzie w ciążę, a druga nie, albo, że to będzie nie jednocześnie – wywołuje lęk. Jednak siostry mają świadomość , że to natura… i kontrolować ten proces się nie da.

Co więcej, u  Anny  i Lucy oraz ich znajomych pojawia się dużo innych pytań: kim będą sobie noworodki, czy będą wyglądać identycznie itp. Siostry mimo wszystko chcą dzieci, ale nawet nie zastanawiają się nad zapłodnieniem in vitro.

Dziewczyny  powiedziały, dlaczego chcą zajść w ciążę razem. Są przyzwyczajone to tego, że  ich ciała wyglądają identycznie, i nawet w tym osobliwym okresie życia nie mogą się różnić. Są bardzo bliskie duchowo, dlatego chcą doświadczyć tego razem.

Sióstr bardzo mocno krytykowano za to, że mieszkają we troje,z jednym mężczyzną, jednak mają to gdzieś. „To nasze życie, nasze ciała i robimy tak, jak uważamy za potrzebne” –

Źródło:

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.