18-letnia Ukrainka wystawiła na aukcji swoje dziewictwo

1
700

Żyjemy w czasach, kiedy dziewictwo traktowane jest jak produkt. Kiedy coraz więcej młodych kobiet poddaje się zabiegowi odtworzenia błony dziewiczej, inne wystawiają na sprzedaż swoją pierwszą noc spędzoną z mężczyzną.

„Wcześniej czy później będę musiała się z tym pożegnać. Lepiej zrobić to w ten sposób, niż będąc pijaną podczas jakieś imprezy” – uważa 18-letnia Yulia. Ukrainka za pośrednictwem strony Torbinka.com zamieściła ogłoszenie zatytułowane „Dziewictwo na sprzedaż”. Z opisu dowiadujemy się, że nastolatka szuka „prawdziwego mężczyzny”. Cnotę oddaje za 500 tysięcy hrywien (ok. 70 tysięcy złotych). Studentka zaznacza, że potrzebuje tych pieniędzy i nie przeznaczy ich na „rozrywkę”.

Odmawia jednak przyznania, na co wyda całą kwotę. Chętnym umożliwia kontakt przez Skype’a. Jeśli mężczyzna będzie tego wymagał, gotowa jest poddać się badaniu ginekologicznemu, aby potwierdzić, że nie miała wcześniej żadnego partnera. „Nie będzie żadnej konkurencji. Powiem ‚tak’ pierwszemu prawdziwemu mężczyźnie” – 18-latka jest zdeterminowana, chociaż przyznaje, że do tej pory nie otrzymała żadnego poważnego zgłoszenia.

Źródło huba.news

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.