Dziewczyna, która ważyła 30 kilogramów, wygrała z anoreksją i została trenerką fitness!

0
508

18-letnia Vera Schulz z Rosji stała się znana po tym jak opowiedziała o jej zmaganiach z anoreksją.

Czasami zdarzało jej się mdleć z braku energii, miała problemy z koncentracją i logicznym myśleniem. Jej waga w 2014 roku spadła do szokujących 30 kilogramów! Na początku jej rodzina niczego nie zauważała i jej strach przed jedzeniem coraz bardziej rósł. W pewnym momencie zaczęły jej nawet wypadać włosy.

Często brakowało mi tchu, zdarzały się utraty przytomności. Mieszkałam wtedy na 5 piętrze i samo dotarcie do mieszkania zajmowało mi około godzinę.

Wtedy dziewczyna odkryła swoją miłość do siłowni

Kilka lat temu Vera pierwszy raz poszła na siłownię i od razu się w niej zakochała. Od tego momentu wszystko się zmieniło. Dziewczyna z początku jadła tylko warzywa i owoce, jednak po pewnym czasie stwierdziła, że aby zbudować mięśnie musi spróbować także innych rodzajów jedzenia.

Przez 2 lata ćwiczeń zbudowała niesamowitą sylwetkę

Po anoreksji nie ma już śladu. Dziewczyna obecnie waży 60 kg i pracuje jako instruktor fitness i nauczyła się planować zdrową dietę i programy żywienia. Na jej profilu na Instagramie ma prawie 25 tys. obserwujących, których codziennie motywuje swoją przemianą. Uważa także, że jest w stanie zapewnić swoim klientom wsparcie psychologiczne, ponieważ sama wie jaki ciężki jest ten proces.

Źródło odkrywcze

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.