19-tygodniowy wcześniak już nie żył, gdy matka brała go na ręce. Wtedy zdarzyło się coś niesamowitego!

0
980

Te zdjęcia chwytają za serce. Choć rodzice stracili swoje maleństwo, zdarzyło się coś, co choć trochę ukoiło ich ból. Warto poznać tę historię!

Walter Joshua Fretz urodził się w 20. tygodniu ciąży. Lekarze doskonale wiedzieli, że maluszek nie ma szans na przeżycie. Jednak to, co się wydarzyło po urodzeniu dziecka jest tak zaskakujące, że medycyna nie potrafi tego wyjaśnić…

Przyszedł na świat zbyt wcześnie

Alexis zaszła w ciążę w 2013 roku. W 20. tygodniu ciąży kobieta poczuła silny ból i zaczęła krwawić. W szpitalu miała silne skurcze, które wskazywały na to, że dziecko chce już przyjść na świat. Niestety nie dało się nic zrobić. Choć było za wcześnie, żeby maluszek przeżył, lekarze musieli działać i pomóc Alexis urodzić. Po tym, na prośbę matki, położyli jej Waltera na ręce. I wtedy zdarzył się cud…

Jego serce na chwilę zaczęło bić!

Choć lekarze wiedzieli, że ten stan nie potrwa długo, zostawili maluszka z jego zrozpaczonymi rodzicami, żeby mogli się pożegnać.

Był w pełni uformowany. Widziałam jak jego malutkie serduszko bije. Trzymaliśmy go w rękach i płakaliśmy – wspomina matka chłopca.

Starsza siostra żegna się z Walterem

Chłopiec odszedł w ramionach swojego taty. Choć ta chwila była dla rodziny bardzo trudna, są niesamowicie wdzięczni, że lekarze i pielęgniarki zapewnili im odrobinę prywatności i spokoju, żeby mogli pożegnać się z Walterem.

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.