Były chłopak oblał ją kwasem. Po 10 latach ponownie znalazła miłość!

0
1196

Zawsze wydawało się, że to zdradzone kobiety zdolne są zemsty. Jednak po tej historii zobaczycie, że mężczyźni ze złamanym sercem potrafią być jeszcze bardziej okrutni.

Katie Piper z Wielkie Brytanii zawsze marzyła o karierze modelki i robiła wszystko, aby to osiągnąć. Wszystko do czasu, aż jej były chłopak bestialsko ją potraktował.

Katie pracowała jako prezenterka TV i modelka do czasu, gdy poznała mężczyznę, który zniszczył jej życie

Piper poznała swojego chłopaka Davida Lyncha na Facebooku w 2008 roku. Był całkiem przystojny, mieli 30 wspólnych znajomych, więc Piper zgodziła się na spotkanie.

Śliczna twarz Katie była przepustką do kariery w TV

Zaczęli się spotykać regularnie i kobieta nie zauważała na razie jego dziwnego zachowania. Po tygodniu David powiedział Piper, że się w niej zakochał i zaczął się przed nią otwierać. Mężczyzna stawał się także agresywny i po dwóch tygodniach Katie stwierdziła, że musi z nim zerwać.

David chciał spotkać się z Katie jeszcze raz

W marcu 2008 roku David poprosił o jeszcze jedno spotkanie z kobietą. Katie zgodziła się i gdy była w drodze do kawiarni na jej drodze stanął mężczyzna z kubkiem po kawie. Myślała, że to bezdomny, który prosi ją o pieniądze, więc sięgnęła do torebki. Zamiast tego mężczyzna wylał jakiś płyn na jej twarz. Po chwili przeszył ją agonalny ból i poczuła jak topi jej się skóra na twarzy. Tak wspomina ten incydent:

Usłyszałam przeraźliwy krzyk jakby zarzynanego zwierzęcia. Po chwili zrozumiałam, że to byłam ja.

Katie odniosła chemiczne oparzenia 3 stopnia, które zniszczyły prawie całą jej twarz

Nawet po wielu operacjach jej twarz była oszpecona, ciągle miała ogromne blizny

Na szczęście Katie znalazła lekarzy, którzy pomogli jej leczyć skórę na twarzy

Po latach leczenia udało się jej otrząsnąć z tragicznego przeżycia

Kobieta musiała przejść 300 operacji, które pozwoliły przywrócić w miarę normalny wygląd. Kiedy po raz pierwszy zobaczyła swoją twarz była przerażona. Przez cały dzień musiała nosić maskę, które miała pomóc w regeneracji skóry.

Lekarze, którzy mnie leczyli, jeszcze nigdy nie widzieli takich obrażeń. Kawałek po kawałku usuwali martwą i spaloną skórę.

Niedawno ponownie udało się jej odnaleźć miłość

Swojego chłopaka – Richarda Suttona poznała w 2015 roku. Nowy partner wspierał ją w procesie regeneracji. Niedługo później wzięli ślub i urodziła im się córka. Obecnie wyczekują narodzin drugiego dziecka.

Źródło: elitereaders.com

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.