Przez chorobę ma tylko 90 cm wzrostu. Kiedy brał ślub ludzie nie mogli uwierzyć w to, jak wygląda jego wybranka!

0
1143

Sean cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Mimo licznych ograniczeń stał się człowiekiem sukcesu. Ma piękną żonę, spory majątek, a ludzie darzą go sukcesem.

Kiedy się urodził, prawie każda jego kość była złamana. Lekarze obawiali się, że nie przeżyje pierwszej nocy. Na szczęście jego stan wkrótce się ustabilizował, ale nadal potrzebował stałej opieki. Mimo różnych komplikacji, jakie miały miejsce w jego życiu, nie poddawał się i marzył o tym, żeby w przyszłości stać się ważnym i szanowanym człowiekiem. Jego plany wydawały się innym śmieszne. Wszyscy uważali, że jest tylko zwykłym, niezaradnym karłem. Bardzo ich zaskoczył, kiedy w wieku 17 lat zaczął ćwiczyć się w oratorstwie i po kilku latach został słynnym mówcą.

Wielka miłość

Jak każdy młody mężczyzna, marzył o znalezieniu sobie żony. Ku zdziwieniu wszystkich – udało się. W 2012 roku wraz ze swoją piękną wybranką powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”. Zdjęcia z ceremonii szybko obiegły Internet. Ludzie nie byli w stanie uwierzyć, że w pełni zdrowa i piękna kobieta mogła pokochać kogoś takiego i uważali, że zrobiła to dla jego pieniędzy. Ona jednak twierdzi, że zakochała się w Seanie ze względu na jego cudowny charakter i nie przejmuje się przykrymi komentarzami.

Starają się o dziecko!

Sean musi na siebie bardzo uważać, ponieważ brak ostrożności może doprowadzić do kolejnych złamań. Para jednak postanowiła rozpocząć starania o dziecko i mają nadzieję, że im się uda. Choć lekarze dają im zaledwie 50 % szans, są przekonani, że ich wielka miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności!

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.