Zobacz, jak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana. Niesamowite zdjęcie podbiło internet!

0
572

Księżna Diana zginęła 20 lat temu w wypadku samochodowym. Mimo, że rozwiodła się z księciem Karolem, dla Brytyjczyków zawsze będzie księżną Dianą, którą pokochał i podziwiał cały świat. Jesteś ciekawy jak wyglądałaby dzisiaj?

Perypetiami księżnej Diany i księcia Karola żył cały świat. Ich ślub, który miał miejsce 29 lipca 1981 roku, stał się wydarzeniem międzynarodowym. Przed odbiornikami zasiadło wówczas ponad 650 milionów ludzi.

 

Księżna Diana była najpopularniejszym członkiem rodziny królewskiej. Dziennikarze towarzyszyli jej na każdym kroku. Diana była znana ze swojej działalności charytatywnej i zamiłowania do mody.

Księżna Diana wstąpiła do rodziny królewskiej, kiedy miała zaledwie 36 lat. Niestety jej małżeństwo nie należało do udanych. W czasie jego trwania wyszło na jaw wiele skandali, które wstrząsnęły opinią publiczną. Po ślubie książę Karol stracił zainteresowanie żoną, z którą nie miał wspólnych pasji. Diana oddała się opiece nad swoimi synkami, ale nie mogła sobie poradzić z depresją. Podobno miała myśli samobójcze. Kiedy ogłosili swoją separację, media nie zostawiły na księciu Karolu suchej nitki.

Ostatecznie w 1996 rozwiedli się, ale media nie przestały donosić o prywatnym życiu Diany. Wykorzystywali szczegóły z jej życia, żeby grać na emocjach społeczeństwa. Rok później doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym Diana zginęła. Samochód, którym jechała, uciekał przed natrętnymi paparazzi. Brytyjczycy pogrążyli się w żałobie, płacząc nad jej losem. Diana została „królową ludzkich serc.”

W 2017 roku mija 20 lat od śmierci księżnej. Wiele osób zastanawia się, jakby dzisiaj wyglądała, gdyby żyła. Dzięki najnowszej technologii możemy to sobie zwizualizować. Zdjęcia, które ukazują, Dianę po 20 latach podbiły sieć. Wszyscy masowo udostępniają je i zachwycają się nadal piękną Dianą. Gdyby żyła, miałaby 56 lat.

Uważasz, że księżna Diana mogłaby tak dzisiaj wyglądać?

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.