10 ślicznotek,które słyną z roli brzydali

0
697

Kiedy ślicznotka gra brzydala i to wygląda na tyle naturalnie, że nikt nie domyśla się jak wygląda w rzeczywistości, to możemy stwierdzić nieprzeciętny talent aktorski.

American Horror Story

Po roli Pepper  w kultowym amerykańskim serialu wspaniała Naomi Grossman nie obudziła się gwiazdą, ponieważ… nikt jej nie poznał! Okazało się, że każdego dnia aktorkę  mocno charakteryzowali (kliknij  aby zobaczyć ten proces),dzięki czemu obraz był bardzo prawdziwy  i nikt nie uwierzył , że Grossman brała udział w tym filmie.

Teoria Wielkiego Podrywu

Melissę Rauch  po świetnej epizodycznej roli w serialu „Teoria Wielkiego Podrywu” od razu zauważyli twórcy i postanowili, że taka aktorka powinna być w stałej obsadzie. Właśnie tak malutka delikatna  Żydówka  z piszczącym głosem  Bernadett-Rostenkowski stała się miłością Howarda, a Melissa- widzów.

Harry Potter vs. Niania

Jedna z najbardziej znanych brytyjskich  aktorek, dwukrotna posiadaczka Oscara Emma Thompson zaskoczyła widza od razu dwoma rolami: profesora Treloni  z filmów o Potterze i niani McPhee.  Na pytanie o lęku przed byciem brzydalem w kadrze Thompson odpowiedziała: „Jak chcesz się lansować – bądź modelką. Aktorstwo polega na czym innym.”

U nas w Filadelfii

Amerykańska aktorka teatru  Tesey Serphes  nie przypuszczała, że otrzyma tę rolę, z jednego prostego powodu – po prostu jest bardzo ładna. Nawet nie mogła sobie wyobrazić, że zagra  taką brzydką  bohaterkę. Jednak rola okazała się świetna .

Wredne dziewczyny

Lizzy Caplan- amerykańska aktorka, znana widzom z  romansu z aktorem Mattew Perry ( Chandler z „Friends” ) i z roli cynicznej i zawsze ponurej nastolatki-panka we „Wrednych dziewczynach”. Tak naprawdę ona wygląda…. Proszę zobaczyć!

Spider-Man: Homecoming

Przed tym jak film pojawił się na ekranach wszyscy byli przekonani, iż ślicznotka  Zendaya zagra w nowym  „Spider-Manie”  ukochaną Pitera Parkera. Jakże zdziwili się widzowie, kiedy na premierze Zendaya pojawiła się w roli ekscentrycznej kujonki Michelle.  Zmiana amploi!

Gra o tron

Jeśli przejrzeć twitter Gemmy Whelan, (Asha Grayjoi z „Gry o tron”) , to od razu można zauważyć, że aktorka nie tylko o wiele ładniejsza niż jej bohaterka, ale również jest  bardzo pozytywną osobą. Wyobraźcie sobie, jakiego skupienia i talentu wymaga rola ponurej Ashy.

Scooby Doo

Już będąc znaną aktorką, Linda Calrellini postanowiła spróbować siebie w roli Welmy, jednego z detektywów zespołu Scooby Doo. Linda nie bała się chodzić w ogromnych okularach i głupkowatej pomarańczowej odzieży  – bo z już w 10 lat wiedziała, że na obowiązkowo zostanie aktorką.

Mała miss

Dzięki roli  Olive, nietypowej kandydatki na królową piękności w filmie „Mała miss”, aktorka  Abigaile Breslin została jedną z najmłodszych kandydatek na Oscara. Teraz ma 21 lat, jest znaną aktorką, ale mało kto wierzy, że to własnie ona była w roli malutkiej Olive.

Męski bonus: serial „Drake i Josh”

“Z brzydkiego kaczuszka  – piękny łabędź” – właśnie to można powiedziec o Joshu Pecku! Wyprzedził go tylko Mattew Lewis znany z roli Nevilla Longbottoma w filmach o Harrym Potterze.

Źródło adme

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.