Matka pobiła 8-miesięczną córeczkę łyżką cedzakową. Wyrok sądu wywołał skandal!

0
698

Przemoc wobec małych, bezbronnych dzieci jest prawdziwym bestialstwem i powinna być surowo karana. Dlatego właśnie ten wyrok sądu wywołał na świecie tak ogromne oburzenie.

26-letnia Lorien Norman z południowej Australii dopuściła się czegoś karygodnego. Z niewiadomych przyczyn zaatakowała swoją 8-miesięczną córeczkę łyżką cedzakową. Po tym zadzwoniła na policję i groziła, że wyrzuci dziewczynkę z balkonu. Funkcjonariusze natychmiast przybyli na miejsce i zobaczyli maluszka pokrytego siniakami.

„Przewróciła się na placu zabaw”

Matka dziecka, pod wpływem szoku, zaczęła kłamać, że dziecko upadło podczas zabawy i stąd wzięły się wszystkie te obrażenia. Jednak policja nie uwierzyła jej i po czasie złożyła zeznania, w których przyznała się do winy.

Grzywna zamiast więzienia

Za takie przestępstwo grozi w Australii 13 lat pozbawienia wolności. Sąd jednak uznał, że obrażenia nie miały trwałego charakteru i ukarał ją grzywną 500 dolarów i 2-letnim nadzorem kuratora. Ma także uczestniczyć w zajęciach, podczas których nauczy się radzić sobie z agresją. Do domu wróciła tego samego dnia.

 Okazało się, że wyrokiem oburzony jest także ojciec małej Evie:

Jestem zdruzgotany. Po prostu brak mi słów… Gdzie jest sprawiedliwość?

Źródło missgorilla

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.