Jej wideo z porodem na łonie natury podzieliło internautów [+18]

0
1016

Wideo z porodem tej kobiety ma już na YouTubie blisko 53 miliony wyświetleń. Zdania na jego temat są jednak mocno podzielone – jedni chwalą ją za odwagę, podziwiając cud narodzin, podczas gdy inni nie szczędzą jej słów krytyki uważając, że to co zrobiła to już zdecydowana przesada.

Kobietą, która zdecydowała się pokazać na YouTubie materiał ze swojego porodu z najdrobniejszymi szczegółami jest Simone Thurber. Australijka postanowiła jakiś czas temu, że jej czwarte dziecko przyjdzie na świat na łonie natury, a wideo z porodu umieści ona w internecie, by mogły je zobaczyć wszystkie zainteresowane tym osoby.

Mimo, że nagranie pochodzi z roku 2013 głośno zrobiło się o nim dopiero przed kilkoma dniami. Zdania na jego temat są niesamowicie podzielone – jedni chwalą kobietę za odwagę, nie widząc w materiale nic szokującego i skupiają się wyłącznie na cudze narodzin, podczas gdy inni krytykują Simone uznając, że jej wideo to zdecydowana przesada i nie powinna była ona tego robić.

Obrońcy Simone odpierają jednak wszelkie ataki w jej stronę mówiąc, iż jako dorosła, świadoma siebie osoba miała do tego co zrobiła pełne prawo, a nagrania nikt nie każe przecież nikomu oglądać. Australijka przed porodem na łonie natury, który odbył się w towarzystwie najbliższych, przeszła specjalny kurs nazywający się douli, który przygotował ją do tzw. „niemedycznego” porodu.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.