6 ciekawych pozycji do masturbacji, które dowodzą, że wcale nie potrzebujesz partnera, żeby się dobrze bawić

0
691

Na poduszce

Jak to zrobić? Połóż się na brzuszku, a pod siebie połóż poduszkę, która będzie dobrze podtrzymywać biodra. Użyj do tego swojej ręki albo zabawki (albo ręki i zabawki!). Dlaczego to jest super? Poduszka zmienia płaszczyzny ruchu i luzuje mięśnie nóg.

Na krześle

Jak to zrobić? Siadasz na krześle bez oparć. Obwiń stopy i kostki wokół jego nóg, co sprawi, że będziesz miała otwarte dojście do swojej pochwy i łechtaczki. Dlaczego to jest super? Bo masz łatwe dojście do wszystkich miejsc, których dotykanie sprawia ci przyjemność. Dzięki temu możesz doświadczyć rzeczy, o których mogłaś wcześniej nawet nie marzyć.

Noga w górze pod prysznicem

Postaw jedną nogą na ścianie wanny, co zwiększy dostęp do twoich warg (można też po prostu oprzeć nogę o ścianę). Użyj do tego strumienia wody prysznica lub palców czy wodoodpornego (to ważne – nieodpowiednie używanie urządzeń elektroniznych w kontakcie z wodą może doprowadzić nawet do śmierci) wibratora (lub wszystkiego na raz). Orgazmy gwarantowane. Dlaczego to jest super? Masturbacja na stojąco jest świetna, ale wiele kobiet ją ignoruje. Pozycja z jedną nogą w górze każe pracować trochę innym mięśniom, dzięki czemu masz więcej aktywnych nerwach w tych rejonach, gdzie „czujesz dobrze”.

Rozgwiazda

Jak to zrobić? Siedząc w kuckach na miękkim, komfortowym podłożu (np. łóżko), łagodnie rozszerz nogi. Ale nie przesadzaj. Ważne, abyś czuła się wygodnie. Podtrzymuj się jedną ręką. Dzięki temu możesz się odchylić do tyłu. Możesz też np. oprzeć głowę o ścianę. Dlaczego to jest super? Ponieważ możesz w tej pozycji dotykać się na tyle różnych sposób, a penetracja zabawką też jest wyjątkowo ułatwiona.

Wąż

Jak to zrobić? Polóż się na brzuchu i podkurcz pod siebie rozłożone nogi. Pod siebie możesz podłożyć zabawkę erotyczną. Dlaczego to jest super? Ciężar twojego ciała sprawia, że doznania są intensywniejsze. Pozycja godna polecenia dla dziewczyn, które szczególnie lubią „pomęczyć” swoją łechtaczkę.

Na jeźdźca

Jak to zrobić? Nie potrzeba byka, bo ujeżdżać. Pod siebie możesz podłożyć na przykład poduszkę (i/lub zabawkę). Dlaczego to jest super? Bo można się poczuć jak na prawdziwym rodeo.

Źródło viralka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.