Poznajcie 71-letnią kulturystkę, która zachwyca swoją siłą i urodą

0
285

71-letnia Josefine Monasterio to dowód na to, że na zdrowy tryb życia nigdy nie jest za późno.

Seniorka zaczęła ćwiczyć w wieku 59 lat, a studia skończyła w 65. roku życia.

Oddajemy jej głos, a wam radzę zapamiętać sobie tę radę na zawsze:

„Im bardziej powtarzasz pewne wzorce zachowań, tym bardziej zakorzeniają się one w tobie już na poziomie twojej podświadomości. Dlatego tak trudno w życiu o prawdziwą zmianę. Ale jeśli podejmiesz świadomy wysiłek, aby zamienić stare nawyki na nowe, w ramach wizji tego, kim chcesz naprawdę być, to naprawdę możesz to zrobić. Wtedy zmienia się twoja tożsamość a z nią cały świat wokół ciebie”.

Josephine ta sztuka zdecydowanie się udała.

Jej typowy dzień rozpoczyna się o medytacji o trzeciej nad ranem, potem przebiega 10 kilometrów i kończy poranek półgodzinną sesją jogi. O ósmej pora na prysznic i śniadanie, a to nie koniec aktywności. O 10 rozpoczyna się dwugodzinny trening na siłowni. Dopiero później jest czas na wypoczynek.

Dyplomowana trenerka fitnessu, instruktorka jogi, ekpertka żywienia i kulturystka w wieku 71 lat powoli staje się gwiazdą Instagrama.

Motto z jej konta na dziś? „Zapytaj się szczerze, czy jeśli dzisiaj byłby ostatni dzień twojego życia, to czy chciałbyś, żeby tak właśnie wyglądał. Jeśli twoja odpowiedź brzmi ‚nie’ i taki stan rzeczy utrzymuje się dłużej niż przez parę dni – pora na ważne zmiany w twoim życiu”. Inspirujące, nie?

Źródło viralka

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.