Przytyła o 4 rozmiary i jest z tego dumna! Wygląda lepiej?

0
442

Jeszcze jakiś czas temu nosiła rozmiar 38 cieszyła się jędrnym, umięśnionym ciałem i doskonałą sylwetką przygotowywaną do prezentacji podczas zawodów bikini fitness. Dziś wygląda zupełnie inaczej i nosi rozmiar 46. Jak sama twierdzi jest znacznie szczęśliwsza i czuje większą satysfakcję ze swojego życia bo nie musi wciąż ścigać się z samą sobą.

W którym wydaniu wygląda lepiej?

„Przeglądałam swój telefon i trafiłam na to stare zdjęcie. Pochodzi z czasów, kiedy przygotowywałam się do zawodów fitness bikini. Wielu ludzi spojrzy na to porównanie i stwierdzi, że woli tę wersję mnie. Ja preferuję siebie bez względu na wagę, ale pod warunkiem, że jestem szczęśliwa. Warto kochać siebie bez względu na rozmiar. Pamiętam, jak bardzo byłam nieszczęśliwa, kiedy zrobiłam to pierwsze zdjęcie. Nienawidziłam wielu części swojego ciała – zwłaszcza pośladków i ud, bo zawsze miałam problem, żeby tam schudnąć. Byłam niepewna siebie i ciągle porównywałam się z innymi kobietami”

„Od czasu, kiedy zmieniłam swoje spojrzenie na życie i nauczyłam się doceniać to, kim jestem, zrozumiałam, że gdybym pojęła to wcześniej, wtedy też byłabym szczęśliwa. Zdrowie psychiczne jest równie ważne, co kondycja fizyczna. Nie twierdzę, że brach ruchu i podejmowanie niezdrowych decyzji jest w porządku, ale chodzi o znalezienie balansu. Słuchaj swojego ciała. Sama wiesz, co jest dla niego najlepsze”

Jej wpis szybko stał się viralem, jego treść polubiło ponad 75 tysięcy osób. Zapowiada się nowa moda na akceptowanie własnego ciała bez względu na rozmiar?

Źródło odkrywcze

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.