Moda na ślubne zdjęcia z seksem oralnym nie spodobała się Kościołowi. Setki ślubów odwołano!

0
377

Nieco ponad tydzień temu pisaliśmy o parze Holendrów, którzy, podobno za namową matki jednego z nich, zdecydowali się na sesję ślubną w nieco odważniejszej wersji…

Obok fotografii przedstawiającej parę podczas seksu oralnego w lesie nie sposób było przejść obojętnie. Zaledwie 10 dni później świat usłyszał o innym świeżo upieczonych małżeństwie, które poszło w ślady odważnych Holendrów. Historia Brytyjczyków ma jednak przykry finał.

Carly i Matthew Lunn z Birmingham do kontrowersyjnego zdjęcia zapozowali na greckiej wyspie Rodos. Podobnie do zdjęcia pionierów tego dziwnego trendu, fotografia Lunnów ukazuje pannę młodą jeszcze w białej sukni i welonie, klęczącą przed poślubionym przed chwilą mężczyzną z opuszczonymi spodniami i bielizną. Nie wszystkim taki „obraz miłości” się spodobał. „Wstydźcie się. Nie pozwolimy na takie obrzydlistwo. Czy w swojej ojczyźnie, przed swoją kaplicą zrobilibyście to samo?” – komentują Grecy. Ich oburzenie szybko dotarło do tamtejszych władz kościelnych.

Jak podają zagraniczne media, biskup z Grecji ostro i bezlitośnie zareagował na zachowanie Brytyjczyków. Przez ich nieodpowiednie zachowanie wszystkie zaplanowane przez obcokrajowców śluby na Rodos zostały odwołane. Rozporządzenie biskupa może dotyczyć nawet kilkuset par.

Źródło huba.news

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.