Rok temu straciła rękę w wypadku. Jej pomysł na Halloween podbija sieć!

0
300

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Wielu już od miesiąca zastanawia się, czym zaskoczyć w tym roku. Wszystkim, którzy chcą być oryginalni, odradzamy kostiumy Donalda Trumpa, Wonder Woman i klauna z horroru „To”, które, jak przewidują halloweenowi eksperci, będą się cieszyć największą popularnością.

Na portalach społecznościowych można znaleźć mnóstwo zdjęć i filmów, w których wielbiciele mrocznego święta chwalą się swoimi banalnymi i mniej banalnymi stylizacjami, z których tylko niewielki procent zdobywa większe uznanie wśród użytkowników. Uwagę tysięcy internautów zwrócił ostatnio pomysł 21-letniej Lauren z San Diego, która rok temu w wypadku na skuterze straciła rękę.

Oswojenie się z brakiem kończyny, jak wyznaje, było dla niej niezmiernie trudne, jednak z czasem nabrała dystansu do tragedii i ze swojej ułomności uczyniła zaletę. Widać to na ostatnim zdjęciu, którym podzieliła się na Twitterze i Instagramie. 21-latka ucharakteryzowała się tak, jakby dopiero przed chwilą straciła rękę! W rozmowie z portalem unilad.co.uk powiedziała, że to pierwszy raz od wypadku, kiedy postanowiła zrobić coś fajnego. Zakupiony zestaw do charakteryzacji sprawił jej wiele radości. „To jest niesamowite”, „Zwariowane efekty specjalne” – piszą zgodnie internauci.

❤️????

A post shared by Lauren (@duckusername) on

To nie pierwszy raz, kiedy Lauren podbiła sieć. Latem tego roku na Tinderze zamieściła humorystyczny opis swojej osoby, w którym żartowała, że jest handlarzem broni ( z ang. to arms dealer, dosłownie – handlarz ramionami). 21-latka za pośrednictwem portalu GoFundMe zbiera teraz na protezę. Potrzebuje 50 tysięcy dolarów. Życzymy jej, by zebrała całą kwotę!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.