Takiego proboszcza Polska jeszcze nie widziała. Ksiądz kulturysta podbija internet!

0
336

42-letni ksiądz Artur Kaproń, proboszcz z Osiecznicy na Dolnym Śląsku, nie jest typowym duchownym. Po godzinach spędzonych w kościele nie przesiaduje na plebani, a zmienia sutannę na… dres i biegnie prosto na siłownię, z którą nie rozstaje się od 16. roku życia!

Dzięki wytrwałym treningom formy i perfekcyjnie wyrzeźbionego ciała zazdrości mu niejeden parafianin. Ostatnio o księdzu Arturze i jego pasji, jaką jest kulturystyka, usłyszała cała Polska. Wszystko za sprawą czwartego miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Swoim niesamowitym wyczynem proboszcz pochwalił się na swoim profilu na Facebooku – Trener Ksiądz. To tam można zobaczyć m.in. wideo z zawodów z nim w roli głównej czy liczne zdjęcia z siłowni. Ksiądz Artur jest także trenerem personalnym! „Staram się i w materii ducha ludziom pomagać, i w materii ciała” – mówi. Jeśli myślicie, że kuria ma coś przeciwko jego pasji, to jesteście w błędzie. Na antenie Radia Wrocław biskup Zbigniew Kiernikowski przyznał, że taki proboszcz to powód do domu. Ciekawe czy śladem wysportowanego proboszcza pójdą inni księża!

Źródło hubanews

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z przyjaciółmi na Facebooku tym, czego się przed chwilą dowiedziałeś!

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.