98-latka opiekuje się 80-letnim synem w domu opieki. Ich historia wzruszyła już miliony!

0
200

98-letnia Ada Keating i jej 80-letni syn Tom to niezwykła rodzina. Całe życie razem stawiają czoła przeciwnościom, opiekują się sobą nawzajem i spędzają wspólnie tyle czasu, ile tylko mogą. Nie mogło się to zmienić, gdy Tom ze względu na swój stan zdrowia musiał w 2016 roku wyprowadzić się z rodzinnego domu do domu opieki Moss View w Huyton w Liverpoolu.

Ada mimo swojego zaawansowanego wieku nie zastanawiała się długo i wkrótce dołączyła do najstarszego syna, by pomóc pracownikom ośrodka w opiece nad nim. Kobieta codziennie dba o to, by Tomowi nic nie brakowało. Razem świetnie się bawią – oglądają seriale, grają w karty, spacerują… „To bardzo wzruszające móc obserwować ich niezwykle bliskie relacje. Jesteśmy też zadowoleni, że czują się tutaj dobrze i udało nam się zaspokoić ich potrzeby.

To bardzo rzadki widok, żeby w tym samym domu opieki byli rodzice i ich dzieci. Staramy się, aby czas, jaki spędzają razem, uczynić wyjątkowym na tyle, ile możemy. Ada i Tom są wręcz nierozłączni” – mówi Philip Daniels, kierownik domu opieki. Ich niezwykła historia wzruszyła już miliony ludzi na całym świecie. „Nigdy nie przestajesz być mamą” – podkreśla z uśmiechem 98-latka, dając piękny przykład wszystkim matkom.

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.