To ma być „szczęście”? Genialne wideo obnaża prawdę o nas i o świecie, w którym żyjemy

0
143

Czym jest szczęście? Poszukujemy go w dobrach materialnych, w które inwestujemy gromadzone przez lata pieniądze, w osiągnięciach zawodowych czy używkach. Dla każdego „szczęście” oznacza co innego, ale czy naprawdę zdajemy sobie sprawę z tego, co ma dla nas największą wartość? Mieszkający w Londynie rysownik Steve Cutts swoim kolejnym genialnym filmem w brutalny sposób pokazuje, kim stajemy się, żyjąc w świecie opartym na konsumpcjonizmie.

Znany z satyrycznego spojrzenia na współczesne społeczeństwo artysta kilka dni temu opublikował w sieci krótkie wideo i obnażył smutną prawdę o przeciętnym mieszkańcu miejskiej dżungli. Przystańcie na chwilę w pogoni za pieniądzem, zróbcie sobie krótką przerwę w przepełnionym obowiązkami dniu i poświęćcie 4 minuty Waszego cennego czasu, by obejrzeć wideo zatytułowane „Szczęście”.

Animacja jest tak prawdziwa, że aż wstrząsająca. Jeśli jesteście zainteresowani twórczością Cuttsa, w materiałach zamieszczonych poniżej znajdziecie jego najpopularniejsze produkcje utrzymane w podobnym klimacie.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz.
Proszę wpisz tutaj swoje imię.